Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ESET NOD32 Antivirus (32-bit)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

 

ESET NOD32 Antivirus 7.0.317.4 (32-bit)

 
     ESET NOD32 Antivirus (32-bit) programı, yaygın adıyla NOD32 olarak bilinen ve işlemcisi 32-bit mimariyi destekleyen bilgisayarlar için hazırlanmış, 65.5 Mb. boyutunda, Slovak bir şirket olan ESET tarafından piyasaya çıkarılmış ve dünya genelinde etkin olarak kullanılan bir antivirüs yazılım paketidir. Home Edition (ev versiyonu), Busines Edition (iş versiyonu) olmak üzere iki sürümü mevcuttur.

     Windows’un 32-bit işlemcilerinin piyasaya çıkmasıyla, NOD – ICE olarak adlandırılan ve DOS tabanlı programlar için kullanılan ESET’in bu antivirüs programı yeniden yazılmış ve Windows’un 32-bit işlemcili bilgisayarlarıyla uyumlu olduğunu vurgulamak içinde NOD32 adı verilmiştir. 

     Günümüzün ilk akla gelen antivirüs programı olan Esed NOD32 Antivirüs (32-bit), programı, ödül almış olan sezgisel saptama özelliğine sahip ThreatSense motoru marifetiyle internet kaynaklı birçok zararlı ve yabancı tehditleri, diğer antivirüs programlarından çok daha hızlı ve detaylı biçimde proaktif olarak tespit edip hepsini siler.

     ESET NOD32 Antivirus (32-bit) programının en çok uyum sağladığı işletim sistemi olan Windows XP işletim sisteminin yanında eski Windows sistemlerinin dosya sunucuları e-posta sunucularını da desteklemektedir. 

     2006 ve 2007 yıllarında AV Comparatives tarafından “yılın EN İYİ antivirüs programı” seçilmesi, bilgisayarınızda bu antivirüs’ün bulunması için yeterli bir sebep olacaktır sanırım.

     Esed NOD32, sistem kaynakları üzerinde düşük tüketim ve yüksek tarama hızına sahiptir. Bunun sebebi de yazılım dilinin, NOD32’lerin genelinde kullanılan assembly olmasıdır. ESET NOD32 Antivirus (32-bit) programının göze çarpan önemli özelliklerine göz atacak olursak;

    -Sezgisel algılama yaparak bilgisayarınızı her türlü bilinmeyen kötücüklere karşı korur,
    -Diğer antivirüs programlarının gözden kaçırdığı, kıyıda köşede kalmış malwareleri bulur ve yok eder,
    -Ve son olarak ta öyle hızlıdır ki, siz oyun oynarken veya işinizi yaparken o , arka planda sessizce çalışarak çok kısa zamanda büyük işler başarır.

İndir:
ESET NOD32 Antivirus (32-bit)

ESET NOD32 Antivirus (32-bit) BENZER İÇERİKLER
ESET NOD32 Antivirus (32-bit) YAPILAN YORUMLAR