Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

WinRAR (64-bit)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

WinRAR (64-bit)
 
WinRAR 5.10 (64-bit)
 
     WinRAR (64-bit)  programı, işlemcisi 64 bit mimariyi destekleyen bilgisayar kullanıcıları tarafından, dünya çapında en çok tercih edilen ve kullanılan arşivleme ve arşiv çözme yazılımlarının başında gelir. WinRAR ile ZİP ve RAR uzantılı dosyalar başta olmak üzere, 7zip, gzip, tar,  vb. uzantıları olan dosyaları da açabilir ve isterseniz dosyalarınızı yine bu uzantıların içinde sıkıştırabilirsiniz. WinRAR (64-bit)  programı bu özellikleriyle de profesyonel bir yazılım olduğunu kanıtlıyor. İnternetten indirdiğiniz dosyaların yüzde sekseni RAR’lı veya ZİP’lidir. Bu sebepten dolayı bilgisayarınızın masa üstünde her zaman böyle bir programın bulunması zorunlu bir ihtiyaçtır. 

     WinRAR (64-bit) programı, diğer sıkıştırma programlarına nazaran daha iyi bir sıkıştırma oranı vermektedir. Ayrıca program, dosya adlarında bulundurduğu Unicode desteği ile İngilizce olmayan dosya adlarını da yazılım içerisinde rahatlıkla kullanmanıza ve yaratmanıza imkan tanımaktadır. WinRAR (64-bit) programı, desteklediği arşiv programları arasından herhangi birini RAR formatına dönüştürme kabiliyetine de sahiptir.

     Yukarıda saydığımız özelliklerinin yanında, WinRar (64-bit) programının öne çıkan diğer özelliklerinden bazıları da şunlardır;
 – Çok gelişmiş, orijinal sıkıştırma algoritması,
 – Çoklu cilt arşivler,
 – Güçlü genel ve çoklu ortam dosya sıkıştırması,
 – Hasar görmüş arşivleri tamir etme,
 – 128-bit şifreleme,
 – Dosya orijinalliği ve güvenilirliği doğrulama,
 – Programlanabilir kendi kendine açılan arşiv hazırlama,
 – Hata günlüğü oluşturabilme,
 – Komut satırı arayüzü,
 – Sürükle-Bırak kolaylığı ve sihirbaz özelliği sağlayan kabuk arayüz,
 – Katı arşivleme özelliği ile özellikle çok sayıda küçük dosya veya benzer dosyaların sıkıştırılmasını, bilinen diğer yöntemlere göre yüzde on – yüzde elli oranında arttırması,
 – Gömülü dosya yorum özelliği,
 – Birçok arşiv içerisindeki parametreleri aynı anda işleyebilme özelliği,
 – Kişiselleştirilebilir tema desteğidir.

     Programın son sürümlerinde, özellikle internetten indirilme esnasında değişik sebeplerden dolayı yarım veya hatalı inen RAR arşivleri üzerinde işlem yapma ile ilgili geliştirmelerin bulunduğu WinRAR’da birçok hatada düzeltilmiş oldu. 

İndir:
WinRAR (64-bit)

WinRAR (64-bit) BENZER İÇERİKLER
WinRAR (64-bit) YAPILAN YORUMLAR