Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 8 Pro x64 (64-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 8 Pro x64 (64-bit) Türkçe
 
Windows 8 Pro VL x64 (64-bit) Türkçe
     Microsoft Firması, Windows 8 ile birlikte getirdiği birçok özellik ve değişikliğin yanında sürümlerin isimleri de değişmiştir. Kullanıcıları ilk etapta baya şaırtan bu sürümlerin isimleri artık eskiden olduğu gibi Ultimate, Premium değil, PRO, PRO VL ve ENTERPRİES olmuştur. Eskiden iki adet olan sürüm sayısı da böylelikle 3’e çıkmıştır.

     Doğal olarak halen Windows 7 kullanıcıları tarafından kullanılmakta olan Ultimate sürümünün yerine hangisini kuracağız derseniz, ona karşılık gelen yeni sürüm de Pro sürümüdür. Ultimate’nin yerine bilgisayarımıza Pro sürümünü kurmanız gerekiyor. Bu arada Pro ve Pro VL arasında ne fark var diye soracak olursanız da aradaki tek farkında Media Player programı olduğunu belirtmek isterim. Pro sürümünde Media Player mevcut ancak her nedense Pro VL sürümüne koymamışlar. Nedenini ileriki günlerde hep beraber göreceğiz muhakkak. Uzun lafın kısası, bilgisayarının işlemcisi 64-bit mimariyi destekleyen küçük ölçekli işletme sahipleri ve teknoloji tutkunlarının bilgisayarlarına Windows 8 Pro (64-bit) sürümünü kurmaları gerekmektedir.

     VL sürümlerini farklı kılan tek şey tolu lisanslamaya uygun olmalarıdır.

     Windows 8 Pro (64-bit), daha fazla Windows 8 teknolojisi elde etmek isteyen teknoloji meraklılarının bu ihtiyacına cevap vermek üzere piyasaya çıkarıldı. Windows 8’in genel özelliklerine ilave olarak Pro sürümüne ilave olarak, PC yönetimi ve etki alanı bağlantısını ilgilendiren özellikler, sanallaştırma ve şifreleme özellikleri ilave edilmiş olup Windows Media Center’de ufak ve ekonomik bir “medya paketi” ile Windows 8 Pro (64-bit)’ya destek sağlamıştır.

     Bütün bunlara ek olarak ta uzak masaüstü bağlantıları yapabilme, Windows Server alan adına katılabilme, Virtual Hard Disk’ten ön yükleme yapabilme ve Group ilkesiyle birlikte Bitlocker ve Bitlocker To go da yer almaktadır. Ayrıca Windows 8 Pro (64-bit) ile, hareket halindeyken dosyalarınıza erişebilir, verilerinizi şifreleyebilir ve daha bir çok şeyi yapabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip olabilirsiniz. 

İndir:
Windows 8 Pro x64 (64-bit) Türkçe

 
Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows 8 Pro x64 (64-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows 8 Pro x64 (64-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR