Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 8 x86 (32-bit) Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Windows 8 x86 (32-bit) Türkçe
 
Windows 8 x86 (32-bit) Türkçe
     Microsoft Firması Windows ile dünyayı yeniden keşfetme macerasına 1995 yılında, şu ana kadar çıkan bütün işletim sistemlerinin atası olan Windows 95 ile adım attı. Aradan geçen zaman öyle çabuk akıp gitti ki işte 2011 yılı ile birlikte Windows’un yeni işletim sistemi Windows 8 (32-bit)’in adı teknoloji dünyasında konuşulmaya başlandı ve Windows 7’nin halefi olarak 26 Ekim 2012’de Windows 8 piyasaya çıktı. 

     Piyasa’ya çıkar çıkmaz ilk göze çarpan değişiklik, Windows 95’ten beri bütün sistemlerde var olan ve bütün Windows müdavimlerinin göz aşinası olduğu emektar “Başlat” menüsünü kaldırıp yerine “Başlangıç” menüsü koymuş olması ve klasik Microsoft logosu yerine de kareli yeni logo kullanmış olmasıdır.

     Microsoft’un çok güvendiği ve bugüne kadar gelmiş geçmiş işletim sistemlerinin en iddialısı olan Windows 8 (32-bit)  işletim sistemi, hem masaüstü, hem dizüstü ve hem de tablet bilgisayarlarda kendini gösterdi ve beklentileri karşıladı. Microsoft Firmasının çok büyük bir yatırım yaparak geliştirdiği bu yeni işletim sistemi yaklaşık beş bin yazılım geliştirici tarafından ortaya konmuş olup Hybrid çekirdek işlemci üzerine inşa edilmiştir.

     Windows 8 (32-bit)’de yapılan en büyük değişikliklerden biri yeni arayüzü. Açtığınız her dosya, her dizin ya da her program, renkli birer kare olarak ekranınız da görüntüleniyor ve de bilgisayarınızdaki donanım sürücülerinin tamamını istisnasız tanıyor. Ayrıca yüz tanıma özelliği ve resimli parola kullanarak ta Windows 8’de oturum açabiliyorsunuz artık.

     Microsoft ve Adobe Şirketleri bir arada çalışarak, Windows 8’de kullanılmaya başlanan Flash’ın İnternet Explorer 10 ile birlikte çalışan özel bir versiyonu’nu üretmeleri Windows 8’in en büyük güncellemelerinden biri olmuştur.

     Ayrıca Windows 8’e Windows Mağaza özeliği de eklenerek kullanıcıların istedikleri programları çok daha kolay ve zahmetsizce indirmeleri sağlanmıştır.

İndir:
Windows 8 x86 (32-bit) Türkçe

 
Not:
Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
Lisanslama için “KMS Activator Ultimate” Kullanabilirsiniz.

Windows 8 x86 (32-bit) Türkçe BENZER İÇERİKLER
Windows 8 x86 (32-bit) Türkçe YAPILAN YORUMLAR