» » » Gom Player 2.2.67.5221 Final indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Gom Player 2.2.67.5221 Final indir

  GOM Player, kullanıcıların sisteminde bulunan ses ve video dosyalarını rahat bir şekilde oynatılabilmeleri üzerine geliştirilmiş ve ücretsiz olarak dağıtılan bir medya oynatıcıdır. Hemen hemen karşılaşabileceğiniz tüm ses ve video formatlarını desteklemesiyle birlikte kullanıcıların ayriyeten bir codec paketi indirmesini gerektirmez. GOM Player indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Gom Player 2.2.67.5221 Final indir

   

  Sade ve anlaşılır bir ara yüzü bulunan GOM Player indir programı her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceğini, bu konuda hiçbir zorluk çekmeyeceğini rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Desteklediği medya formatları "AVI, MPEG, DAT, WMV, ASF, ASX, MP4, MKV". Sadece bunlar değil tabii ki. En başta da söylediğimiz gibi hemen hemen karşılaşabileceğiniz tüm medya formatlarını desteklemektedir. Ayrıca video izlerken buna altyazı dosyalarını da ekleyebilirsiniz. SMI, SRT, RT, SUB gibi birçok altyazı formatını hiçbir problem çıkmadan çalıştırabilirsiniz. Bununla birlikte video ile altyazı arasında bir senkron kayması varsa bunu GOM Player indir programıyla çözebilirsiniz.

  Kendi oynatma listenizi oluşturabileceğiniz, ekolayzır ve video gibi ayarları düzenleyebileceğiniz, altyazılarınızı isteğinize göre özelleştirebileceğiniz ve daha birçok kolaylıkla tanışacağınız Gom Player indir, ücretsiz olarak dağıtılan en güçlü medya oynatıcılar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Ücretsiz bir medya oynatıcısına göre harika özelliklere sahip olduğunu siz de programı kullandıktan sonra görebileceksiniz. Böyle bir programın ücretsiz olarak dağıtılmasının enteresan olduğu da aşikâr. Son olarak programda Türkçe dil desteği olduğunu da bilgilerinize sunalım.

   

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  İNDİR ALTERNATİF 3

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: GOM Player indir, GOM Player final indir, Gom Player 2.2.67.5221 Final indir, medya oynatıcı indir, medya oynatıcı

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle