» » » K-Lite Codec Pack 10.9.5 Full indir
Menü
Popüler
    Sitemizi değerlendirin
    Çok güzel bir site
    İyi bir site
    İyi ...ama...
    İyi olabilir
    Hoşlanmadım
    • Facebook
    • Google +
    • Twitter
    • RSS
    0

    K-Lite Codec Pack 10.9.5 Full indir

    K-Lite Codec Pack, ses ve video dosyalarını çalıştırabilmek için gerekli olan codec yazılımlarını içerisinde barındıran bir pakettir. Bu konudaki en popüler ve en çok tercih edilen codec paketi olduğunu rahat bir şekilde söyleyebilirim. Kendim kullanıyorum ve oynatma konusunda hiçbir sorunla karşılaşmadım, o yüzden herkese önerebilirim. K-Lite Codec Pack 10.9.5 Full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

    K-Lite Codec Pack 10.9.5 Full indir

    Benim K-Lite Codec Pack ile tanışmam bundan 5-6 sene önce olmuştu. O zamanlar Facebook sayfa işleriyle kendimce uğraşıyordum ve uğraştığım sayfa da müzik sayfasıydı. Sayfada müzik videoları indirip paylaşırdım, istek parçalar alırdım vesaire. Fakat paylaşmak üzere indirdiğim müzik dosyalarının bazısı farklı formatlarda olduğundan çalıştıramıyordum ve bir gün bir arkadaş sağolsun bana bu problemi çözmek için K-Lite Codec Pack indir demişti. O gün bugündür tercih ettiğim tek codec paketi bu diyebilirim ve yukarıda da dediğim gibi hiçbir problem yaşamadım. O arkadaş bana söylemeseydi çok düşük bir ihtimal belki haberim olmazdı, her neyse artık biliyorum ve içim rahat :)

    K-Lite Codec Pack ile çalıştırabileceğiniz formatlar: AVI, MKV, MP4, FLV, MPEG, MOV, TS, M2TS, RMVB, OGM, WMV, 3GP, WebM, FLAC, Wavpack ve daha birçoğu. Ayrıca güncellemeleriyle bu türler daha da artıyor ve bu durum kullanıcısı için çok büyük bir avantaj.

     

     

    İNDİR

    İNDİR (2. Alternatif)

     

    Rar şifresi: www.hemen-indir.com


    Etiketler: K-Lite Codec Pack indir, K-Lite Codec Pack, K-Lite Codec Pack full indir, K-Lite Codec Pack son sürüm, codec paketi

    Benzer makaleler:

    Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
    Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

    Yorum Ekle