» » » Gom Player indir (2.2.64.5211 Final)
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Gom Player indir (2.2.64.5211 Final)

  Açılımı Gretech Online Movide Player olan GOM Player, popüler olan ses ve video çözücülerini kendi içerisinde bulunduran ve size bu hizmeti ücretsiz olarak sunan bir video oynatıcısı ve ses oynatıcısıdır.

  Gom Player indir (2.2.64.5211 Final)

  GOM Player'in kullanıcılarını kendine hayran bırakan en büyük özelliği ise hemen hemen bütün türdeki video dosyalarını sorunsuz ve oldukça hızlı bir şekilde oynatabilmesidir. İndirmekte olduğunuz videoların indiği kadarını anında izleyebilmenize olanak sağlayan program aynı zamanda sorunlu video dosyalarını ve diskler üzerindeki videolarınızı da oynatabilmekte.

  GOM Player aracılığı ile yabancı bir film izlerken bununla ilgili bir alt yazı mevcut ise bunu videoya otomatik olarak gömer ve alt yazılı olarak izlemenizi sağlar. Kullanımı son derece kolay olan ve oldukça basit bir ara yüze sahip olan GOM Player'ın asx, m3u, pls gibi oynatma listelerini çalıştırabilme, ekran görüntüsü yakalama, kedimize özel çalma listesi oluşturabilme, ekolayzır ayarlarını dilediğimiz şekilde yapabilme, video ayarlarını kendi isteğimize özelleştirebilme gibi birçok ek özellikleri de bulunmaktadır.

  GOM Player; RT, SMI, SUB, SRT gibi daha birçok farklı formatlı altyazıları sorunsuz olarak çalıştırmakta ve bu altyazıları kişisel olarak özelleştirmenizi sağlamaktadır. Bazen videolar ile alt yazılar arasında senkron kayması olabiliyor ki bunu hemen hemen birçoğumuz biliriz. İşte bu senkron kayması problemini de GOM Player ile kolay bir şekilde çözebiliyoruz.

  Son olarak şunu da belirtelim, GOM Player eğer sisteminizde kurulu ise herhangi başka bir çözücü paketi yüklemenize gerek yoktur ve Find Codec gibi karşılaşabileceğiniz çözücü sorunlarına da GOM Player çözüm bulur.

   

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: gom player indir, video oynatıcısı indir, ses oynatıcısı indir, codec indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle