» » » VLC Media Player (64-bit)
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  VLC Media Player (64-bit)

  VLC Media Player (64-bit)

    

  VLC Media Player 2.1.5 (64-bit)
       Kullanıcılar arasında kısaca VLC adıyla bilinen VLCMedia Player (64-bit), işlemcisi 64-bit mimariyi destekleyen bilgisayarlar üzerinde bulunan her türlü medya dosyasını sorunsuzca açıp oynatabilmenize yarayan, açık kaynak kodlu, ücretsiz multi medya oynatıcı programdır.

       VLC Media Player (64-bit), beş yüz milyondan fazla indirme sayısı ile geliştiriciler tarafından en başarılı çoklu dosya biçimlerini destekleyen ortam yürütücüsü seçilmiş olup, iTunes ve Real Player gibi profesyonel video oynatıcılara güçlü bir rakip olmuştur.

       VLC Media Player (64-bit), hem ses hemde video ile ilgili neredeyse tüm dosya uzantılarını destekleme özelliğiyle bile birçok aynı özellikteki programlara fark atmış ve birçok PC kullanıcısı tarafından tercih edilen medya oynatıcısı ilk sıralardaki hak ettiği yerini almaktadır. MPEG’ten tutunda RMBV ve FLV dosyalarına varana kadar yığınla formatın da üstesinden gelir.

       Basit ve anlaşılır arayüzü ile her seviyedeki bilgisayar kullanıcıları tarafından çok rahat kullanılabilen VLCMedia Player (64-bit) ’ın tek ve bütün işi medya dosyalarını oynatmaktır.

       VLC Media Player (64-bit) ile video dosyalarınıza alt yazı eklemekte çok kolaydır. Yapacağınız tek şey SRT dosyasını videonun olduğu klasöre eklemek, VLC’de videoyu alt yazı ile birlikte otomatik olarak oynatsın.

       Yukarıda saydığımız özelliklerin yanı sıra VLC Media Player (64-bit) size, videolar üzerinde kırpma, renklendirme, filigran ekleme ve gelişmiş filtre seçenekleri de sunmakta olup, ses ve görüntü arasındaki mükemmel uyum ve gelişmiş altyazı desteği de bulunmaktadır.

       VLC Media Player (64-bit), Windows’un en iyi ücretsiz programlar listesine de girmeyi başarmıştır.

       Ayrıca uzun bir aradan sonra yayınlanan versiyon 2 ile daha çekici ve canlı bir arayüz, daha fazla format desteği ve daha hızlı çözümleme desteği ile birlikte HD ve BluRay oynatma özelliklerini de kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

       Bütün bu özellikler ve daha fazlasıyla VLC Media Player (64-bit) siz kullanıcıları bekliyor.

  İndir:
  VLC Media Player (64-bit)

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: video oynatma programı, video oynatma programı indir, VLC media player 64-bit indir, video dosyası açma

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle