» » » Internet Download Manager 6.21 Build 19 Final indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Internet Download Manager 6.21 Build 19 Final indir

  Internet Download Manager, indirme işlemleriniz için size birçok kolaylık sunacak olan ve türündeki en iyisi olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğimiz bir dosya indirme yöneticisidir. İnternetten dosya indirmek daha eğlenceli olacak diyebiliriz, çünkü normalden kat kat daha hızlı iniyor, size bir sürü kolaylık sağlıyor. Internet Download Manager 6.21 full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Internet Download Manager 6.21 Build 19 Final indir

   

  Ayrıca IDM veya IDMAN kısaltma adlarıyla bilinen bu programın sizlere kazandıracağı özelliklerinden bahsedelim; indirme hızınız artar, olası bir bağlantı kopukluğu (mesela internetin gitmesi, elektriklerin kesilmesi vb.) durumunda indirme işlemlerinizi kaldığı yerden devam ettirir, zamanlama özelliği ile indirmeleri zamanlar ve daha saymakla bitmeyecek kadar birçok kolaylık! Kısacası, Internet Download Manager full indir programını kullanabilmek büyük bir ayrıcalık diyebilirim. Ve biz de bu ayrıcalığı siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz.

  Internet Download Manager indir ile ayrıca her siteden sorunsuz olarak videoları indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosyaları parça parça bölerek indirdiği için hızı normalden fazla. 8, 16, 24 ve 32 parçaya bölerek indirme imkanı sunuyor. Mesela öğretimim nedeniyle yurtta kalıyorum ve millet torrent açıp indirdiği için internet bağlantısında bayağı bir sıkıntı oluyordu. Torrent engellendi ve her daim düşük hızla indirmeler yapılıyor. Fakat IDM kullananlar için böyle değil. Sanırım bu programın var olduğunu bilmiyorlar, indirme işlemlerini sıkıntısız ve yüksek hızlarda gerçekleştiriyorum. Harika dosya indirme yöneticisi, uTorrent ile kıyaslanamayacak kadar iyi olduğunu da böylece görmüş oldum.

   

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  İNDİR ALTERNATİF 3

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Internet Download Manager full indir, Internet Download Manager crack indir, Internet Download Manager indir, Internet Download Manager lisans indir, Internet Download Manager son sürüm indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle