» » » Instagram Downloader
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Instagram Downloader

  Instagram Downloader 1.3

  Instagram Downloader
   

  Instagram, yaklaşık iki yüz milyon akıllı telefon kullanıcısı tarafından severek kullanılan fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. İşte Instagram Downloader, resim paylaşımına yarayan bu uygulama da yer alan herhangi bir kullanıcının paylaşmış olduğu fotoğraf ve videoları kolayca kendi bilgisayarınıza kaydetmeye yarayan ücretsiz bir programdır. Türkçe dil desteği de bulunan bu programı kullanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, resimlerini indirmek istediğiniz ınstagram kullanıcısının kullanıcı adını girmek o kadar. Ardından gelen sonuçlarda işaretlediklerini kolaylıkla indirebilirsiniz.

  Instagram Downloader, ismini girdiğiniz instagram kullanıcısının fotoğraf ve videolarının toplu olarak indirilebilmesinin yanında ayrıca eklediği fotoğraf ve videoları da takip ederek otomatik indiren bu uygulama, işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır muhakkak. İndirin fotoğrafları ve videoları bilgisayarınıza ve istediğiniz zaman seyredersiniz.

  Bu program sayesinde, gezinti yaparken severek görüntülediğiniz ve izlediğiniz video ve resim dosyalarını bilgisayarınıza indirip çevrimdışı durumdayken bile resimlerinizi görüntüleyip videolarınızı izlemeye devam edebilirsiniz.

  Instagram Downloader, oldukça profesyonel bir şekilde kullanıcısına Instagram uygulamasından fotoğraf ve video indirme konusunda yardımcı olmaktadır. Kullanımı kolay ve problemlerinize pratik ve hızlı çözümler sunan Instagram Downloader programı ile bilgisayarınıza resim ve video dosyalarını yükleyerek kaydedebilirsiniz. Bu program fotoğraf ve video dosyaları indirme işlemini, tek tek indirmeye göre, çok daha hızlandırır ve kolaylaştırır.

  Aslında Instagram Downloader programı fotoğraf değil URL indirme yöneticisidir.. Fotoğraf ve video dosyalarını indirmek istediğiniz ınstagram kullanıcısının adını yazdığınızda program kullanıcının tüm fotoğraflarının URL’lerinin içinde bulunduğu bir metin dosyası oluşturur. Sizde daha sonra bu URL’leri varsayılan indirme yöneticinize kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Aslında Instagram Downloader’ın kendi içinde indirme yöneticisi olsaydı daha da iyi olabilirdi.

  Sizde instagram fotoğraflarının hayranı ve takipçisi iseniz ve bunları bilgisayarınıza nasıl indirebileceğinizi düşünüyorsanız cevap Instagram Downloader’dadır.


  İndir:
  Instagram Downloader

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: instagram resim indirme, instagram resim indirme programı, instegram resim nasıl indirilir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle