Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  «    Ekim 2020    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031 
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  TeamViewer

  TeamViewer
   
  TeamViewer 9.0.31064 
   
       TeamViewer, birbirine uzak iki bilgisayarı birbirine bağlayan kurulması çok kolay ve bir o kadar da güçlü olan uzak masa üstü yöneticisidir. Bunun yanında masa üstü bilgilerini başka bir bilgisayara transfer etmeye ve paylaşmaya yarayan bir yazılımdır.

       Bu program ile dünyanın neresinde olursa olsun, internete bağlı bir bilgisayara, başka hiçbir program yükleme gereği duymadan ve güvenlik duvarı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadan erişim sağlayabilirsiniz.

       TeamViewer ile karşıdaki bilgisayardan kendi bilgisayarına dosya taşıyabilir ya da karşı taraftaki bilgisayara dosya aktarabilirsiniz.

       RC4 kodlamaları ile korunan güvenlik kanallarının güvenilirliği, https / SSL ile aynıdır, bu yüzden de oldukça güvenli dosya transferi yapabilirsiniz. Bir nevi uzaktan kontrol programı da diyebiliriz.

       Bilgisayar kullanıcıları arasında, internet tabanlı, uzaktan eğitim ve destek amaçlı popüler bir yazılım olarak kabul gören TeamViewer ile herhangi bir bilgisayar veya sunucuya bağlanabilir, sanki hemen önünüzde duruyormuşçasına eşinizin, oğlunuzun, destek vermek istediğiniz arkadaşınızın bilgisayarıyla ortak çalışma başlatabilirsiniz.

       Bu yazılım ticari olmayan bütün kullanıcılar için, yönetici hakları gerektirmeyen, ücretsiz ve az yer kaplayan küçük bir uygulamadır. Ayrıca ücretli olan iş Premium ve Kurumsal sürümleri de mevcuttur.

       Yazılımın son sürümü olan TeamViewer 9, Windows, Linux, Mac işletim sistemleri ile birlikte mobil cihazlarda da kullanılabilmektedir. 

      TeamViewer uygulamasıyla, yalnızca dosya transferi yapmakla kalmayıp iş arkadaşlarınızla web konferansları ve çevrimiçi toplantılarda yapabilirsiniz. Bu programı kullanabilmek için, programın her iki bilgisayarda da kurulu olması gerekmektedir. Program, bir bilgisayarda başlatıldığında ortak bir kimlik ve şifre üretmektedir.  Bunun yanında yerel bir kullanıcıyla uzak kullanıcı arasında bağlantı kurabilmek için şifre gereklidir.

      TeamViewer özellikle, bilgisayar bakım ve onarımıyla uğraşan firmalar için çok kullanışlı olup, oturdukları yerden sorunlu bilgisayara müdahale edebilmektedirler. Tabi bunun için müşterinin bilgisayarında da TeamViewer programının kurulu olması gerekir.


  İndir:
  TeamViewer

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: uzaktan kontrol programı, güvenli dosya transferi, dosya transferi, uzaktan eğitim, teamviewer indir

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle