» » » Malwarebytes Anti-Malware 2.0.4.1028 indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Malwarebytes Anti-Malware 2.0.4.1028 indir

  Malwarebytes Anti-Malware, Malwarebytes firması tarafından geliştirilip yayımlanan zararlı yazılım temizleme aracıdır. Basit ve sade bir ara yüzü ile son derece kolay kullanımı ile etkili ve kategorisinde en popüler diyebileceğimiz bir araçtır. Malwarebytes Anti-Malware 2.0.4.1028 full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Malwarebytes Anti-Malware 2.0.4.1028 indir

   

  İnternet üzerinde birçok zararlı yazılım mevcut, hemen hemen her bilgisayar kullanıcısı farkında olmadan bu zararlı yazılımlara maruz kalabiliyor. Bazen kolay bir şekilde kaldırılan bu zararlı yazılımlar bazen de psikolojiyi bozacak seviyeye getiren uğraşlar sonrası bile kaldırılamıyor. Malwarebytes Anti-Malware indir zararlı yazılımları tespit ederek ortadan kaldırır ve malware tehdidini yok eder. Kurulu olduğu süreçte de bu tehditleri direkt olarak ortadan kaldırır. Bazı zamanlar başıma geliyor, bir program yüklediğimde tarayıcıda meydana gelen istenmeyen reklamlar, başlangıç sayfaları falan sinir bozucu olabiliyor. İşte bunun için tam da çözümü diyebileceğimiz bu program birçok kişinin problemlerini ortadan kaldırıyor.

  Malwarebytes Anti-Malware full indir popüler virüs programlarının bile yeterli olmadığı seviyede malware tehditlerini sorunsuzca ortadan kaldırabiliyor. Eminim ki "malware tehdidi” deyince birçok bilgisayar kullanıcısının aklına gelen ilk program budur. Türkçe dil desteği bulunduğu gibi hemen hemen daha birçok dili desteklemektedir. Sisteminizi tarayacak birden fazla etkili tarama yöntemi mevcut. Tarama yaparken eğer varsa virüs programınızı kapatmanız olası çakışmaları önleyerek daha iyi verim almanızı sağlayacaktır. Uyumlu işletim sistemleri; Windows XP Service Pack 2 ya da üstü Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (32 bit ya da 64 bit).

   

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  İNDİR ALTERNATİF 3

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Malwarebytes Anti-Malware indir, malware silme, Malwarebytes Anti-Malware full indir, Malwarebytes Anti-Malware premium indir, Malwarebytes Anti-Malware crack

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle