» » » Xilisoft Video Converter Ultimate 7.8.5 Build 20141031 Full indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Xilisoft Video Converter Ultimate 7.8.5 Build 20141031 Full indir

  Xilisoft Video Converter, popüler tüm video ve ses formatları arasında yüksek ve hızlı dönüştürmeler yapabileceğiniz bir format dönüştürme aracıdır. Video dönüştürme ve ses dönüştürme için kullanılır ve bu işlemler için son derece profesyonel bir iş ortaya çıkartmaktadır. Xilisoft Video Converter Ultimate full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Xilisoft Video Converter Ultimate 7.8.5 Build 20141031 Full indir

   

   

  Programla işlem gerçekleştirirken dönüştürülecek ve dönüştürme yapılacak dosyanın formatı fark etmiyor. Dönüştürme işlemini her türlü başarıyla gerçekleştiriyor. Sanırım türündeki diğer programlardan kendini ayıran en önemli özelliği ise bu. Dönüştürme işlemini gerçekleştirmeden önce ön izleme yapabilir, işlemi gerçekleştirdikten sonra da programın ne kadar kaliteli olduğunu görebilirsiniz. Xilisoft Video Converter Ultimate indir programı ile video dönüştürmesi yaparken de, ses dönüştürmesi yaparken de hiçbir sorunla karşılaşmayacağınızın garantisini verebiliriz. Programın geliştiricisi de bunun garantisini veriyor zaten.

  Xilisoft Video Converter Ultimate full indir ile ayrıca videolardan resimler yakalayabilir, slayt tarzı videolar oluşturabilirsiniz. Videolara filigran ekleyebilir, videoları ve sesleri birleştirebilir, ses ve altyazı eklemesi yapabilirsiniz. Beğenebileceğiniz birçok efekt mevcut, bunları videolarınıza uygulayabilirsiniz. Fakat program genel olarak video dönüştürme işlemi için kullanılmaktadır. Dönüştüreceğiniz videoları akıllı cihazlarınızda sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz. Zaten en çok bunun için kullanılıyor. Bilirsiniz ki akıllı telefonlarda desteklenmeyen bir sürü format var ve siz bu formatları açmayı denediğinizde sorun çıkıyor. Dolayısıyla bu sorunu çözmek için hemen bir format dönüştürme aracı arıyorsunuz çünkü zannettiğim kadarıyla o formatları dönüştürerek akıllı cihazınızda çalıştırmanız gerekiyor.

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  İNDİR ALTERNATİF 3

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: video dönüştürme, ses dönüştürme, format dönüştürme aracı, Xilisoft Video Converter full indir, Xilisoft Video Converter Ultimate full indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle