» » » AdwCleaner v4.109 indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  AdwCleaner v4.109 indir

  Yazar: AzurrexeKategori: Programlar » AraçlarTarih: 7-03-2015, 23:13

  AdwCleaner; reklam yazılımlarını, istenmeyen programları, araç çubuklarını ve tarayıcı ana sayfasındaki korsan açılış sayfalarını ortadan kaldıran ücretsiz bir temizleme aracıdır. Program ara ve sil moduyla çalışır. AdwCleaner indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  AdwCleaner v4.109 indir

   

  İnternetten program indirmeyen yoktur. Bu kişilerin başına genellikle tarayıcıdaki istenmeyen eklentiler, açılış sayfası ve bilgisayara izinsiz olarak istenmeden kurulan programlar gibi birçok sinir bozucu durum gelir. Gerçi bazı kişiler için bu durumlar sinir bozucu olmuyor ancak benim için son derece sinir bozucu bir durum ve siniri bozulan bir tek ben değilim bundan da eminim. Bir program yüklüyoruz tarayıcılara saçma sapan eklentiler geliyor, açılış sayfası değişiyor vb. sonra uğraş dur bunları ortadan kaldırmayla. Bunun da ötesinde izinsiz olarak değişik değişik programlar kuruluyor. Bunu en iyi şöyle açıklayabileceğimi düşünüyorum: 1 program indiriyorsun 10 program kuruluyor. Bunun suçlusu geliştiriciler olabiliyorken, dağıtımını yapan şahıslar da olabiliyor. Kullanıcı bunlarla karşılaşınca başlıyor bir temizleme aracı bulmaya. İnternet üzerinde temizleme yapmak amacıyla indirdiğiniz programlarda bile sinir bozucu bu durumlarla karşılaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sonuç olarak günde milyonlarca program indiriliyor, durumun böyle olması bu sorunlarla karşılaşan birçok kişi olduğunu kanıtlıyor. Size önereceğimiz program ise AdwCleaner indir programıdır. Tüm bu sıkıntıdan kurtulacaksınız. Yani internette bulmaya çalıştığınız bu durumlar için en etkili çözebilecek program bu diyebiliriz.

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  İNDİR ALTERNATİF 3

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: AdwCleaner indir, AdwCleaner son sürüm indir, AdwCleaner, temizleme aracı, reklam yazılımları kaldırma

  Benzer makaleler:

  • Uninstall Tool 3.4.1 Build 5400 Final Full indirUninstall Tool güçlü bir program kaldırma aracıdır. Windows’un program kaldırma aracı ile kaldıramadığınız tüm programları kolayca kaldırın, sinir olduğunuz fakat yok edemediğiniz tarayıcı
  • Malwarebytes Anti-Malware 2.0.4.1028 indirMalwarebytes Anti-Malware, Malwarebytes firması tarafından geliştirilip yayımlanan zararlı yazılım temizleme aracıdır. Basit ve sade bir ara yüzü ile son derece kolay kullanımı ile etkili ve
  • Winrar Full indir (Türkçe)Winrar, win.rar GmbH firması tarafından geliştirilip yayımlanmış olan ve dosya sıkıştırma, sıkıştırılan dosyayı açma, dosya şifreleme gibi amaçlarla kullanılan bir programdır.  
  • Ashampoo Uninstaller Full indirAshampoo UnInstaller, windows işletim sistemimizde kurulu olan ve kaldırmak istediğimiz yazılımlar için geliştirilen bir program kaldırma aracıdır.  
  • AdwCleaner v4.103 DownloadBilgisayar temizliği konusunda yardımcı olan program AdwCleaner aracılığı ile gereksiz olan zararlı yazılımları tespit etmeniz mümkün olmaktadır.  
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle