» » » GoodSync 9.9.15.5 Full indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  GoodSync 9.9.15.5 Full indir

  Yazar: AzurrexeKategori: Programlar » AraçlarTarih: 4-03-2015, 09:08

  GoodSync, sisteminizde bulunan ve kaybolmasını istemediğiniz verilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yedekleyen bir dosya yedekleme programıdır. Her türlü veri yedeklemesi yaparak dilediğinizde yedeklemiş olduğunuz bu verileri bilgisayarınıza geri aktarabilirsiniz. GoodSync full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  GoodSync 9.9.15.5 Full indir

   

  Fotoğraflarınızı, müziklerinizi, videolarınızı, kısacası bilgisayarda sakladığınız her veriyi kolayca yedekleyebilirsiniz. Üstelik bu yedeklemeyi yapabilmek için başlangıç düzeyindeki bir bilgisayar kullanıcısı olmak bile yetiyor. Çünkü sade ve anlaşılır bir ara yüzü ile Türkçe dil desteği mevcut, bunlar da kullanım kolaylığını doğrudan etkilediği için birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Yedeklediğiniz dosyaları ister bir harici hard diske atın ister ftp ile uzaktaki sunucunuza yollayın. Sonuç olarak GoodSync indir ile yedekleme işlemlerinizi sorunsuz ve güvenli olarak yapabileceksiniz.

  GoodSync crackli hale getirebilmek için indireceğiniz dosya içerisinde bulunan keygeni kullanmanız yeterli. Kurulum esnasında eğer var ise virüs programınızı devre dışı bırakmayı unutmayın. Aksi halde lisanslama konusunda başarısız olabilirsiniz. Program özellikle format gerçekleştirmek için yapılan yedeklerde büyük bir rol almakta. Format atacak birisi dosyalarını GoodSync full indir ile yedekledikten sonra format attığı sistemine yedeklemiş olduğu dosyalarını geri yüklüyor. Dosya yedekleme programı kategorisinde en çok tercih edilen program olduğunu söyleyebiliriz. İnternetten yaptığımız araştırmalar sonucunda programla ilgili olumsuz bir yoruma rastlamadık. Bu da programın ne kadar güvenilir ve kaliteli olduğunu kanıtlıyor olsa gerek.

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  İNDİR ALTERNATİF 3

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: GoodSync enterprise indir, GoodSync full indir, GoodSync crack, GoodSync lisans, dosya yedekleme programı

  Benzer makaleler:

  • Glary Utilities Pro 5.17.0.30 Final TR Katılımsız indirGlary Utilities Pro, bilgisayarınızı koruma, hızlandırma ve tamir etme işlemlerini gerçekleştirmek üzere birçok güçlü araçları bünyesinde bulunduran bir bilgisayar bakım programıdır.    
  • Wise Care 365 Pro 3.43 Build 300 Full indirWise Care 365 Pro, sistem ve tarayıcı için en mükemmel sonuçları veren bakım onarım programı kategorisinde bulunan programlardan bir tanesidir.  
  • Advanced SystemCare Pro 8 Full 8.0.3.621 Türkçe indirAdvanced SystemCare PRO, gereksiz dosyaları silebilecek, sisteminizin hızlanmasını sağlayacak, bakımını yapacak bir sistem optimizasyon yazılımıdır.  
  • Winrar Full indir (Türkçe)Winrar, win.rar GmbH firması tarafından geliştirilip yayımlanmış olan ve dosya sıkıştırma, sıkıştırılan dosyayı açma, dosya şifreleme gibi amaçlarla kullanılan bir programdır.  
  • Format Factory 3.5.1.0 Final indirFormat Factory, elinizde bulunan bir dosyayı farklı formatlara dönüştürebileceğiniz çok fonksiyonlu bir format dönüştürme programıdır.  
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle