» » » CCleaner Professional 5.02.5101 Full indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  CCleaner Professional 5.02.5101 Full indir

  Yazar: AzurrexeKategori: Programlar » AraçlarTarih: 28-02-2015, 22:46

  CCleaner Professionalsisteminizi artık dosyalardan arındırarak hızlandırabileceğiniz bir araçtır. Temizlediği artık dosyalar ise şunlar; Geri Dönüşüm Kutusu, Pano (clipboard), Windows geçici dosyaları, Windows günlük (log) dosyaları, En son kullanılan belgeler listesi (Başlat Menüsü üzerindeki), Çalıştırılmış dosya geçmişi (Başlat Menüsü üzerindeki), Windows XP Arama Asistan geçmişi ve aklınıza gelmeyen birçok programın ve aracın artıkları. Ayrıca tarayıcı temizliğini yaptığını daha çok kişi bilir. Tarayıcılar üzerindeki geçici dosyaları, internet geçmişini, önbelleği ve çerezleri de temizler. CCleaner Professional full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  CCleaner Professional 5.02.5101 Full indir

   

  Türkçe dil desteğiyle birlikte sade ve anlaşılır bir ara yüzü bulunması, tüm seviyedeki bilgisayar kullanıcıları tarafından rahat bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmesini sağlıyor. CCleaner Professional indir aracının 5.02.5101 sürümü ile Avast 8, Adobe Photoshop CS6, Samsung Kies ve Real Player 16 programları üzerinde temizle yapılabiliyor.

  CCleaner Professional full indir aracını genellikle tarayıcı temizliği için kullanırız. En azından ben kendi adıma bunu söyleyebilirim. Temizlik ile birlikte aynı zamanda diskte boş yer açılmış oluyor. Bunun dışında nadiren kayıt defterindeki sorunları çözmek amacıyla kullanıyorum. Kullanma amacım kısaca bu 2 konu ve her ikisinde de gayet başarılı. Bu başarısını da milyonlarca kişiye kanıtladığını düşünüyorum çünkü birçok kişi tarafından bilinen ve kullanılan bir araç. Hemen hemen her bilgisayarda var olduğunu gördüm ve mutlaka var olması gereken bir araç.

   

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  İNDİR ALTERNATİF 3

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: CCleaner Professional indir, CCleaner Professional full indir, CCleaner Professional crack, CCleaner Professional tek link indir, CCleaner Professional lisanslama

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle