» » » Glary Utilities Pro 5.17.0.30 Final TR Katılımsız indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Glary Utilities Pro 5.17.0.30 Final TR Katılımsız indir

  Yazar: AzurrexeKategori: Programlar » AraçlarTarih: 25-02-2015, 09:25

  Glary Utilities Pro, bilgisayarınızı koruma, hızlandırma ve tamir etme işlemlerini gerçekleştirmek üzere birçok güçlü araçları bünyesinde bulunduran bir bilgisayar bakım programıdır. Normalde ücretli olarak piyasaya sunulan bu programı katılımsız olarak sizlere sunuyoruz. Türkçe dâhil birçok dil desteği sunmaktadır. Türkçe dil desteği basit ve kolay olan ara yüzü ile birleşince kullanım kolaylığı bir hayli artmış ve başlangıç seviyesindeki bir bilgisayar kullanıcısı bile bu işlemleri kolayca gerçekleştirebilir. Glary Utilities Pro indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Glary Utilities Pro 5.17.0.30 Final TR Katılımsız indir

   

   

  Sistemdeki çöp dosyalarını, geçersiz kayıt girdilerini ve tarayıcı izlerini temizleme gibi birçok işlemi yapan bu program ile sistem performansınızı gözle görülebilir şekilde arttırabilirsiniz. Glary Utilities Pro full indir ile yapabileceğiniz diğer işlemlerden birkaçı: tarayıcı eklentilerini yönetme, diskteki boş alan analizi, aynı ve birden fazla olan dosyaları temizleme, dosya şifreleme, büyük boyutlu dosyaları küçük boyutlu parçalara ayırma ve sonrasında birleştirme, başlangıç programlarını yönetme, program kaldırma. Program kullanıcılarına sanki bilgisayarı ilk açtığı zamandaki gibi temiz ve yüksek performansta tutmayı vaat ediyor. Sonuçta her kullanıcı bilgisayarının böyle olmasını ister. Tabii bu isteğe ulaşmak için format atmaya yönelebilirler fakat Glary Utilities Pro katılımsız indir ile böyle bir sıkıntınız olmayacak. Sonuçta format atmak birçok kişi için zahmetli olabilir ve bu kişilere format deyince başından aşağıya kaynar sular dökülmüş gibi olurlar. Bu programı kullandığınızda sistem performansı yüksek olacağı için çökme dışındaki durumlarda format atmaya gerek kalmaz.

   

   

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  İNDİR ALTERNATİF 3


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Glary Utilities Pro full indir, Glary Utilities Pro serial, Glary Utilities Pro crack, Glary Utilities Pro katılımsız indir, bilgisayar bakım programı

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle