» » » Speccy Professional 1.28.708 Full indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Speccy Professional 1.28.708 Full indir

  Yazar: AzurrexeKategori: Programlar » AraçlarTarih: 23-02-2015, 21:29

  Speccy Professional, bilgisayarınız için oldukça popüler, güçlü ve gelişmiş diyebileceğimiz bir sistem bilgi aracıdır. Bilgisayarınızla ilgili bütün bilgileri size sunar. CPU, Anakart, RAM, Ekran Kartı, Sabit Diskler, Optik Sürücüler ve ses sistemi de dâhil olmak üzere bilgisayarda bulunan bütün donanımı kontrol edip bilgileri bize iletir. Eğer bir sıkıntı varsa anında haberimiz olur ve donanımsal olarak herhangi bir mağduriyete uğramamak için bir şansımız olur. Speccy Professional full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Speccy Professional 1.28.708 Full indir

   

  Mesela ikinci el bir bilgisayar alacak olalım, kontrolünü Speccy Professional indir ile basit ve doğru sonuçlar alacak şekilde yapabiliriz. Sonuçta bu tarz ticaret işlemlerinde güvenmek biraz zor oluyor. Bilgisayarı hiçbir sorun yok diye alıyoruz fakat bir bakıyoruz ki bilmem ne donamında bir problem var. Aldığımız kişiyi arıyoruz hani bir problem yoktu falan, şurada sorun çıktı derken adam bize diyor ki bir problem yoktu, sonradan olmuş olmalı. Hadi bakalım şimdi ikinci el bilgisayar alışverişi yaparken satıcıya nasıl güveneceğiz? Tam da bu soru akıllarımızda varken Speccy Professional imdadımıza yetişiyor desek çok doğru olur. Bilgisayarı almadan önce bu programla bir kontrolümüzü yaparız, bakarız sıkıntı yok alırız. Bir sorunla karşılaştığımızda ise en azından "problem yoktu, sonradan olmuş olmalı.” lafına karşı şüphemiz olmuyor. Speccy Professional crackli olarak geliyor, sıkıntısız kullanabilirsiniz.

  Speccy Professional full indir bu kontrol işlemini sıcaklığı kontrol ederek yapıyor ve programın 32bit ile 64bit bütün Windows işletim sistemleriyle uyumlu olduğunu söyleyerek yazımıza son verelim.

   

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  İNDİR ALTERNATİF 3

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Speccy Professional indir, Speccy Professional crack indir, Speccy Professional crack, Speccy Professional full indir, sistem bilgi aracı

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle