» » » Wise Care 365 Pro 3.43 Build 300 Full indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Wise Care 365 Pro 3.43 Build 300 Full indir

  Yazar: AzurrexeKategori: Programlar » AraçlarTarih: 22-02-2015, 16:17

  Wise Care 365 Pro, sistem ve tarayıcı için en mükemmel sonuçları veren bakım onarım programı kategorisinde bulunan programlardan bir tanesidir. Bu türdeki diğer birçok program beklenen sonuçları tam olarak veremediği için Wise Care 365'in önde gelen programlardan olduğunu söyleyebiliriz. Wise Care 365 Pro full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Wise Care 365 Pro 3.43 Build 300 Full indir

  Zaman zaman sistemimizde ve tarayıcımızda gereksiz kalıntılar ortaya çıkabilir. Bu kalıntılar olumsuz etkiler yaratır, hatta bizleri sinir bile edebilir. Buna çözüm olarak birçok program mevcut ve bizim önereceğimiz ise Wise Care 365 Pro indir. Bu programla sorunsuz ve oldukça verimli bir şekilde sisteminizde ve tarayıcınızda bulunan gereksiz kalıntıları silebilirsiniz. Böylece sisteminizin ve tarayıcınızın hızlanmasını sağlar ve optimize etmiş olursunuz. İşlemi gerçekleştirdikten sonra hızlanmayı görebileceksiniz. Birçok dil desteği vermekle birlikte Türkçe dil desteği de sunmaktadır. Sade ve anlaşılır bir ara yüzüyle, tek tıklamayla başlatma ve kurtarma seçeneğiyle her seviyede bilgisayar kullanıcısına hitap etmektedir. Her optimizasyon işlemi sonrasında bilgisayar yeniden başlatılır, önemli dosya ve klasörler gizlenir, kayıt defteri optimizasyonu yapar, kişisel uygulamalarınızın izinsiz kullanılmasını engeller ve en önemlisi de internet bağlantısı olduğu sürece sürekli kendini günceller.

  Sisteminizin daha iyi bir hâl almasını istiyorsanız ve iyi bir optimizasyon programı arıyorsanız sizlere önereceğimiz program, Wise Care 365 Pro full indir. Etkisini mutlak bir şekilde gösteriyor.

   

   

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  İNDİR ALTERNATİF 3

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Wise Care 365 Pro indir, Wise Care 365 Pro full indir, Wise Care 365 Pro crack, bakım onarım programı, optimizasyon programı

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle