» » » Format Factory 3.5.1.0 Final indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Format Factory 3.5.1.0 Final indir

  Yazar: AzurrexeKategori: Programlar » AraçlarTarih: 17-12-2014, 21:54

  Format Factory, elinizde bulunan bir dosyayı farklı formatlara dönüştürebileceğiniz çok fonksiyonlu bir format dönüştürme programıdır. Yani popüler tüm video, ses ve resim dosyalarını dönüştürebilirsiniz. Program ile dosyalarınızı dönüştürerek internet üzerinde kolay paylaşım imkânı sağlamakla birlikte disk alanından tasarruf etmenizi, mobil cihazlar için uyumlu dosyalar haline getirmenizi sağlıyor. Ayrıca, sezgisel ara yüzü sayesinde bu konuda herhangi bir deneyimi olmayan bir kullanıcı için bile kolay bir şekilde dosya format dönüştürme işlemi yapabilecek bir hale getirilmiş.

  Format Factory 3.5.1.0 Final indir

   

  Eğer mobil cihazınızda bir videoyu oynatma sorunu yaşıyorsanız ve bu sorunu ortadan kaldırmaya çalışıyorsanız aradığınız program Format FactoryVideo format dönüştürme için kullanabileceğiniz bazı türler: MP4, AVI, MP3, MPG, FLV, WAV, 3GP ve daha birçok tür. Yukarıda da dediğimiz gibi program sezgisel bir ara yüze sahiptir. Anlaşılır, kolay takip ara yüzü olduğu için dosya format dönüştürme işlemini ilk defa yapacaklar bile kendini bu konuda ustaymış gibi hissedebilir. Eğer program ile ilgili kafanıza takılan herhangi bir sorun var ise, yardım seçeneği ile bu sorunuza cevap bulabiliyorsunuz. Oldukça kapsamlı bir yardım dosyası bulunduğu için mutlaka cevap vardır.

  Format Factory 3.5.1.0 Final sürümünü yazımızın sonundaki linklerden indirebilirsiniz.

  Format Factory ile yaptığınız dönüştürmeler bazı zamanlar anlık hatalar ile ilk seferde seçilen türe dönüştürülmesi işleminde başarısız olabiliyor. Fakat olmuyor diye hemen pes etmeyin, çünkü ikinci deneyişinizde dosya format dönüştürme işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanmış olacaktır. Fakat her yeni bir sürüm ile olası hatalar hiç yok denilecek dereceye kadar azaltılıyor. Format Factory 3.5.1.0 sürümü için ise neredeyse 0 hata diyebiliriz.

   

  Format Factory tüm bunlar dışında hasar görmüş bir dosyayı (resim, video veya müzik dosyasını) onararak sorunsuz bir hale getirebilir, dosya boyutunu küçültür, iPhone ve iPod cihazları için olan dosya formatlarını destekler, resimleriniz üzerinde işlemler (döndürme, kırpma, yakınlaştırma, uzaklaştırma, etiket ekleme) yapmanızı sağlar ve 60’tan fazla dil desteği sunuyor.

   

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: dosya format dönüştürme, video format dönüştürme, resim format dönüştürme, Format Factory indir, Format Factory güncel sürüm indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle