» » » Format Sonrasi Gerekli Programlar (25.11.2014)
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Format Sonrasi Gerekli Programlar (25.11.2014)

  Yazar: AzurrexeKategori: Programlar » AraçlarTarih: 17-12-2014, 16:56

  Format sonrasında bilgisayarınıza mutlaka yüklemeniz gereken programların arşivi (25.11.2014)

  Format Sonrasi Gerekli Programlar (25.11.2014)

  Bilgisayarda olmazsa olmaz dediğimiz bazı programlar vardır. Bu programlar bilgisayar kullanımımızı daha kolay ve daha iyi bir hale getirir. Format attıktan sonra muhakkak ki bu programları kurmamız gerekir. Format sonrası gerekli programları sizleri uğraştırmayacak bir şekilde sunuyoruz. Normalde bu programları tek tek uğraşarak kurulum işlemleri tamamlanırdı fakat arşiv niteliğindeki bu program paketi ile yüklemek istediğimiz programları seçerek tek seferde kurulumları gerçekleştirebiliyoruz. Bu arşivdeki programlar katılımsız olduğundan lisans veya full yapma gibi bir durum söz konusu değildir çünkü programların hepsi katılımsız yapılırken aynı zamanda full olarak ayarlanmıştır. Ayrıca reklamsızdır, hem reklam bulunmadığı için hem de programları de tek tek yüklemeyle uğraşmayacağımız için kafamız rahat oluyor ve bununla birlikte zamandan tasarruf etmiş oluyoruz. Zaman kavramından bahsetmişken şunu da söyleyelim ki bilgisayar kullanıcısı olan bazı kişiler için saniyeler bile çok önemli olabiliyor.

   

  Bu program arşivi yukarıda belirttiğimiz iyi yönlerinin dışında ayrıyeten bilgisayar ve programlar ile arası pekte iyi olmayan bilgisayar kullanıcılarının da imdadına yetişiyor. Bu kullanıcıların bilgisayar ve programlar ile arası iyi olmadığından hangi programın kurulacağını, nasıl kurulacağını bilemeyebildikleri gibi kurulum sırasında memnun olmayabilecekleri yanlış adımlar da uygulayabiliyorlar. Bu program arşivinde bu bahsettiğimiz durumlarla karşılaşma olasılığı neredeyse hiç denilecek kadar düşük oluyor. Böylece bu kullanıcılar da format sonrası gerekli programlar arşivimiz ile gerekli programların kurulumunu gerçekleştirerek iyi ve kolay bir bilgisayar kullanma zevkini yaşamış oluyor. Bu arşivi programların 25.11.2014 tarihindeki en güncel halini bulundurmaktadır.

   

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: gerekli programlar, format sonrası gerekli programlar, formattan sonra hangi programlar yüklenmeli, yardımcı programlar, format attıktan sonra yüklenmesi gereken programlar

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle