» » » UsbFix v7.804 indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  UsbFix v7.804 indir

  Yazar: AzurrexeKategori: Programlar » AraçlarTarih: 11-12-2014, 22:39

  UsbFix, taşınabilir belleklerdeki en düşükten en yüksek dereceye kadar zararlı yazılımları engelleyen ve güvenli bir bellek haline getiren ücretsiz bir bellek virüs temizleme yazılımıdır. Birçoğumuz biliriz ki flaş bellek, harici hard disk ve sd kart gibi taşınabilir bellekleri virüslü bir sisteme taktığımızda otomatik olarak virüs, solucan, trojan, keylogger, malware gibi birçok zararlı yazılım bulaşabilir. Bu zararlı yazılımlar belleğimizde bulunan dosyalarımızın kullanılamaz hale gelmesiyle birlikte, zararlı yazılım bulunan bu belleğimizi temiz bir sisteme taktığımız anda o sisteme de bu zararlı yazılımlar bulaşabiliyor.

  Microsoft'un bütün işletim sistemleri üzerinde sorunsuz olarak çalışan UsbFix ile belleğinizi oldukça basit bir şekilde daha güvenli ve herhangi bir tehdit oluşturmayacak bir hale getirebilirsiniz.

  UsbFix v7.804 indir

  Diyelim ki bir dosya lazım ve bu dosya sadece arkadaşınızın taşınabilir belleğinde mevcut. Bellekten zararlı yazılım bulaşabilir düşüncesi çok sinir bozucu bir durum oluyor. Hatta arkadaşınız size belleğinde virüs olduğunu bile söylemiş olsun. Fakat o dosyaya o an çok ihtiyacınız var ve sisteminize zararlı yazılım bulaşması olasılığını kabul ediyorsunuz ve dosyayı alarak o ihtiyacınızı gideriyorsunuz fakat aynı zamanda sisteminize virüs bulaşıyor. Sonra sisteminizi bu virüslerden arındırmak için uğraşıyorsunuz... Diyelim ki sisteminizde UsbFix yazılımı kurulu bir şekilde bulunuyor. O zaman ne bu sinir bozucu durumla karşı karşıya kalacaksınız, ne sisteminize zararlı bir yazılım bulaşacak, ne de zararlı yazılımları temizleme derdiniz olacak. Çünkü arkadaşınızın belleğini sisteminize taktığınız anda UsbFix ile bu belleği kontrol edebilecek, eğer zararlı yazılım mevcut ise bu yazılımları sorunsuz bir şekilde temizleyerek size gereken dosyaya gönül rahatlığıyla erişebileceksiniz.

  Yani UsbFix; bir flaş bellek virüs temizleme programı… Bir harici hard disk virüs temizleme programı… Bir sd kart virüs temizleme programı… Kullanımı oldukça basit olan UsbFix, program arşivinizde mutlaka yer almalı…

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: flaş bellek virüs temizleme programı, hard disk virüs temizleme programı, sd kart virüs temizleme programı, usbfix indir, bellek virüs temizleme programı

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle