» » » Total Uninstall Professional v6.8.0 + Crack İndir [TorDigger]
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Total Uninstall Professional v6.8.0 + Crack İndir [TorDigger]

  Yazar: AzurrexeKategori: Programlar » AraçlarTarih: 17-11-2014, 21:23

  Total Uninstall Professional, adından da anlaşılacağı üzere kullanıcıları tarafından oldukça profesyonel bulunan bir program kaldırma yazılımıdır. Kaldırmak istediğiniz programları bu yazılım üzerinden seçerek hiçbir iz ve kalıntı kalmadan sorunsuz bir şekilde kaldırabilirsiniz.

  "İz kalsa ne olacak?, Total Uninstall Professional'ın iz bırakmaması sonucunca ne oluyor?" gibi soruları soracak olursanız da hemen cevaplayalım; örneğin şirketinizde projelerde çalışmak üzere X firmasının A isimli ücretli olan ürününü herhangi bir ücret ödemeden, cracklemesini yaparak ücretsiz ve sınırsız (warez) olarak kullanabileceğiniz bir şekilde bilgisayarınıza kurdunuz. Bir baktınız ki size bir haber geldi ve bu haber de X firmasının ürünlerini warez olarak kullananlara ağır cezalar uygulanacağı doğrultusunda. Siz de bir şirket olduğunuz için en öncelikli olarak şirketler kontrol edildiğinden "bizi de kontrol ederler, programı kaldıralım” diyerek program ekle veya kaldırdan bu warez ürünü kaldırıyorsunuz, sanıyorsunuz ki ürünün warez olarak kullanıldığına dair bir belirti yok ama yanılıyorsunuz. X firması geliyor bakıyor ve kendine ait ürünlerin warez olarak kullanıldığı izlere rastlıyor, alıyorsunuz cezayı.

  Total Uninstall Professional v6.8.0 + Crack İndir [TorDigger]

  İşte tam da bu noktada program kaldırma yazılımları devreye giriyor. Total Uninstall Professional için en etkili program kaldırma yazılımı olduğunu söyleyebiliriz. Siz X firmasının A isimli ürününü warez olarak kullandığınızda ve ceza almamak için bu ürünü Total Uninstall Professional ile kaldırmanız sonucunda herhangi bir iz ve kalıntıya asla ve asla rastlanamaz. Fakat bu ürünü warez olarak evinizdeki bilgisayarınıza kursanız ve bu bilgisayarın herhangi bir şirketle bağlantısı bulunmasa ceza konusunda zaten hiçbir sorun yaşamayacaksınızdır.

  Program kaldırma dışında Total Uninstall Professional ile yüklü programları analiz edebilir, detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

   

  İNDİR

  İNDİR
  (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Total Uninstall Professional crack indir, Total Uninstall Professional indir, program kaldırma yazılımı, izsiz program kaldırma, kalıntısız program kaldırma

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle