» » » Bandicam
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  «    Ağustos 2020    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  1

   

  Bandicam 2.0.3.674
   
       Bandicam programı sayesinde, masaüstünün seçilen bir bölümü kayıt edebilirsiniz, video capture yapabilirsiniz, oyun videolarını yüksek kalitede kayıt edebilirsiniz. Masaüstü ekranınızı videoya kaydedebilirsiniz, ya da görüntü yakalama özelliği sayesinde istediğiniz an ekran görüntüsü alabilirsiniz. Kısaca ekran videosu çekme programı diyebiliriz.

       Bandicam programı, OpenDML gibi, AVI 2.0 uzantıları da destekler. Bu programla 2560x1600 çözünürlük boyutuna kadar olan videoları da kaydedebilirsiniz. Kayıt yaptığınız sürece sabit diskteki boş alan sınırsızdır.

       Bandicam programı, Windows’un hem 32-bit hem de 64-bit Windows Vista, Windows XP, Windows 2003, Win7 ve Win8 işletim sistemleri ile uyum içinde çalışmaktadır.

       Bandicam programının kullanıcılar açısından tek kötü tarafı ücretli olmasıdır. Ücretsiz deneme sürümü de bulunan Bandicam programının bu sürümünde de haliyle bazı kısıtlamalar mevcuttur. Bu da kullanıcılara pek tat vermediğinden, programın herkes tarafından kullanım oranı düşük kalmaktadır. Programın, her bir bilgisayar için 39 Dolar olan lisans ücreti de günümüzün ekonomik şartlarında, birçok kullanıcıyı ücretsiz olan benzer programları kullanmaya yöneltmektedir.

       Bandicam programının en önemli özellikleri video kaydederken boyut sınırlaması olmaması, çok küçük boyutlu videolar oluşturabilmesi, aralıksız 24 saat video kaydedebilmesi, Youtube’a, dönüştürmeye gerek duymadan video aktarabilmesi ve 2560x1600 çözünürlüğe sahip videolar kaydedebilmesidir.

       Bandicam programını bilgisayarınıza yüklediğinizde, farenin üzerinde durduğu her uygulamanın sol üst köşesinde sürekli çıkacak olan yeşil renkli rakamlar sizi korkutmasın. Bu rakamlar bir video terimi olan ve saniyede geçen resim sayısını gösteren FPS değer göstergesidir.

       Şimdi size Bandicam programını kullanmanın en kısa ve en basit yolunu anlatacağım. Bandicam programı açıkken, kaydetmek istediğiniz ekranı, görüntüyü, pencereyi farenizle tıklayarak seçin ve F12’ye basın kayıt başlar, tekrar bastığınızda ise kayıt sona erer. İşte bu kadar basit, tek tuşla video kaydetme işlemi tamam, gerisi teferruattan ibarettir.  

   
  İndir:
  Bandicam

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: ekran görüntüsü alma, video kaydetme programı, ekran videosu çekme, Bandicam indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle

  ErdemSoykal

  • 30 Eylül 2014 07:27