» » » Driver Pack Solution 2014 Türkçe
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Driver Pack Solution 2014 Türkçe

  Yazar: agaKategori: Programlar » AraçlarTarih: 11-10-2014, 01:50

  Driver Pack Solution 2014 Türkçe

   

  DriverPack Solution 2014 Türkçe

  Bilgisayar kullanıcıları genelde kurulum ve güncellemeler hakkında çok fazla teknik bilgiye sahip değillerdir. Her kullanıcının teknik düzeyde çıkan her sorunu rahatlıklar çözebilmesi de pek mümkün olmamaktadır. Bu açıdan otomatik programlamalar oluşturulmaktadır. Bilgisayarınızın düzenli çalışması adına sürücülerin ve programların otomatik olarak güncellenmesi için driverpack solution programı sizin yerinize en uygun ve en güncel programları yüklemektedir. Programı bilgisayarınıza kurduğunuzda düzenli taramalar yaparak sisteminizin ihtiyaç duyduğu tüm güncellemeleri yüklemenize yardımcı olur.

  Driverpack solution 2014 driver bulma programı olarak kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Sayfa yenileme, aygıt yöneticisi, program ekle-kaldır ve ayarlar sekmeler bulunmaktadır. Sayfa yenileme ile yapılan güncelleştirmeler ve yüklemekleri bu ekrandan takip edebileceksiniz. Ana ekranında tarama yapıldıktan sonra yüklenmesi gereken programları bulabileceksiniz. Yükle veya güncelle butonu ile tam sürüm kullanıyorsanız veri tabanından anında yükleyebileceksiniz. Ayarlar sekmesi ise yüklenecek programlar hakkında filtreler oluşturabileceksiniz. Verdiği önemli bir hizmette yedekleme yapmasıdır. İki seçeneğiniz olacaktır. İster bilgisayarınızdaki o an bulunan programları isterseniz de driverpack’ın veri tabanında bulunan programları yedekleyebilme imkânınız olacaktır. Windows xp, Vista, 7, 8, 8.1 işletim sistemlerinin 32 ve 64 bit desteği olan sistemlerde kullanılabilmektedir. İndirmeye çalıştığınızda iso formatı ile karşılaşacaksınız. 7 gb bir yer kaplayacağı için normal dvdlere yazamayacaksınız. Bu açıdan çift katmanlı dvdlere ya da usb belleklere indirebilirsiniz.

  Dil seçenekleri de sunduğundan Türkçe seçeneğini seçerek tüm menüleri çok rahatça kullanabilirsiniz. Driverpack solution 2014 sizin uzun araştırmalar sonucu elde edebileceğiniz bilgilere gerek kalmadan bilgisayarınızın sistemi için en uygun sürücüyü ve program güncellemelerini sadece dakikalar içerisinde yükleyecektir. Format sonrası driver kurma işlemleriniz içinde saatlerce en uygun sürücüleri araştırmanıza gerek kalmayacaktır. Bu açıdan bilgisayarınızın performansı ve hızlı çalışması için doğru ve uygun programların her zaman en güncel şekilde yüklenmesi size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

  Driver Pack Solution 2014 Türkçe

   

  İndir:

  Driver Pack Solution 2014 Türkçe


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: driver bulma programı, format sonrası driver kurma, driver indirme programı, DriverPack Solution 2014 indir, DriverPack Solution indir

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle