» » Any Video Converter Ultimate 5.7.7 Full Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Any Video Converter Ultimate 5.7.7 Full Download

  Any Video Converter Ultimate 5.7.7 Full Download

   

  Video dönüştürme formatlarında yaşanan ilk büyük sorun kalitesi yüksek olan dosyaların dönüştürme sırasında çıkan sorunlar olmaktadır. Yani büyüklüğü fazla olan dosyaların çevirmesinde sorunlar yaşanabilmektedir. Bunu halletmek adına kullanacağınız Any Video Converter sizin kullanımız için yararlı olmaktadır. Çünkü en kaliteli video formatlarının dahi dönüştürme işlemleri yazılım sayesinde kolay yapılmaktadır.

  Any Video Converter download sonrası kurulum ile dediğimiz gibi dönüştürme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu işlemleri olabildiğince en hızlı şekilde gerçekleştirerek zaman olarak tasarruf etmeniz mümkün oluyor. Bunun yanı sıra dönüştürmek istediğiniz video için gerekli ayarlamalar yaparak düzenleme gerçekleştirmenizde mümkün olmaktadır. Bu ayarlamalar ses kalitesi, boyut, kırpma gibi temel düzenlemeler olmaktadır. Bu tür işlemleri direk olarak dönüştürme ekranında sağlamanız mümkün oluyor.

  Dönüştürücü format olarak başlıca türlerin yanı sıra birçok türü de desteklemektedir. Aynı şekilde çevirme sırasında da bu formatlardan istediğinize dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yer alan formatların açıklamanın en sonunda size liste olarak sunulmuş bulunuyor. Buna göre gerekli indirme yapabilirsiniz ama dediğimiz gibi istediğiniz formatın bunlar arasında olmaması gibi bir ihtimal bulunmuyor gibi durmaktadır.

  Any Video Converter indir tüm Windows işletim sisteminde direk olarak hata vermeden çalışmaktadır. Bazı sürümlerinde yönetici yetkisi vererek çalıştırmanız gerekebilir ancak bu herhangi bir sorun içermemektedir. Bunu yaparak direk olarak yazılımı tam versiyonu ile kullanmanız mümkün olmaktadır. İndirme için size iki farklı link sunulmuş bulunuyor.

  AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, FLV, SWF, 3GP , DVD, WebM , MP3

  MOV, M2TS, OGM, RMVB, RM, WMV, QT, WebM, FLV, MOD, TS, TP, DVR-MS, Divx formatları AVI, WMV, MP4, MPEG-1, MPEG-2, FLV, SWF, MKV, 3GP, 3G2 formatlarına dönüştürülebilir.

  VCHD (*.M2TS, *.MTS, *.TOD), HD MKV, HD H.264/MPEG-4 AVC, HD MPEG-2, HD MPEG


   

  Any Video Converter Ultimate 5.7.7 Full Download

   

  Any Video Converter Ultimate 5.7.7 Full Download

   

  Any Video Converter Ultimate 5.7.7 Full Download

  Mega.CO

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Any Video Converter Ultimate, Any Video Converter Ultimate download, Any Video Converter Ultimate indir, Any Video Converter Ultimate full

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle