» » MKVtoolnix 7.5.0 Final Full Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  MKVtoolnix 7.5.0 Final Full Download

  MKVtoolnix 7.5.0 Final Full Download

   

  Bilgisayar üzerinden birçok sayısız işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde halletmeniz mümkün olmaktadır. Bunun için kullanmanız gereken birçok yazılım bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun olanı belirleyerek gerekli indirme sonrası kurulum yapıp işlemlerinizi halledebilirsiniz. MKVToolNix aracılığı ilede MKV dosyaları ile alakalı düzenlemeleri yapma şansınız bulunmaktadır.

  İlk özelliği birden fazla MKV videosunu bir araya getirmenize yardımcı olmaktadır. İstediğiniz şekilde sıralama yapıp yeni video oluşturmanız mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra videolarda düzenleme işlemini de direk olarak yazılım üzerinden yapabilirsiniz. Düzenlemelerden kastım boyut değiştirme ve veri girişlerini değiştirme gibi gerekli olan tür olmaktadır. Bu işlemleri hızlıca yapma şansınız bulunmaktadır.

  Yani asıl amaç olarak yazılım kullanıcılar tarafından MKV video birleştirme olarak kullanmaktadır. Bu konuda gerekli işlemleri hızlıca direk yazılım üzerinden yapmanız mümkün olmaktadır. MKVToolNix full download aşağıda verilen iki farklı linkte yer almaktadır. Bunlardan birini kullanarak kurulum işlemini yapabilirsiniz.

  Videoyu kullanım alanınıza göre en ve boy olarak düzenleme şansınız da bulunmaktadır. Ayrıca video birleştirme işleminin yanı sıra video parçalama konusunda da yardımcı olmaktadır. Yani uzun bir video dosyanız var ve bunu keserek parçalara ayırmak istiyorsanız MKVToolNix downloadile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde video içerisinde istemediğiniz kısımları keserek çıkarabilir normal videoyu aktarıma hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız çekim yine MKV formatı ile kayıt olacaktır. Kayıt sonrasında gerekli ayarlamaları isterseniz daha sonra tekrar yapabilirsiniz.


   

  MKVtoolnix 7.5.0 Final Full Download

   

  MKVtoolnix 7.5.0 Final Full Download

   

  MKVtoolnix 7.5.0 Final Full Download

   

  Mega.CO

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: MKVtoolnix, MKVtoolnix download, MKVtoolnix full download, MKVtoolnix indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle