» » DVDStyler 2.8.1 Final Full Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  DVDStyler 2.8.1 Final Full Download indir

  DVDStyler 2.8.1 Final Full Download indir

   

  Sunum sırasında önemli olan öncelik ile görsellik olmaktadır. Bu konuda yardımcı olan bu uygulama sayesinde yapacağınız sunumları DVD’ye aktararak ek özellikler eklemeniz mümkün olmaktadır. Program hakkında kısa kısa bilgileri sizlere aktarmaya başlayalım.

  DVDStylerisminden de anlaşılacağı gibi DVD hazırlama konusunda yardımcı olan bir yazılım olmaktadır. Profesyonel ama basit yapısı ile kullanılacak türden bir program olmaktadır. Videoları yazılım içerisinde oynatarak düzenlemeler yapabilirsiniz. DVD içerisine menü ve arka plan eklemesi ile gelişmiş özellikler sağlayabilirsiniz. Yazı yazımında gerekli tüm ayarlamaları yapmanız zaten kolay bir şekilde mümkün oluyor.

  DVDStyler full download sonrası kurulumu gerçekleştirip direk olarak yeni proje üretimine başlayabilirsiniz. Program size tür sorduğunda PAL seçmeniz gerekmektedir. Bu sayede tüm televizyonlarda sorunsuz oynatma gerçekleştirebilirsiniz. Ekleyeceğiniz videoların formatı MPEG2 olmalıdır. Farklı format dönüştürücüler ile bunu sağlayabilir ve programa ekleyebilirsiniz. Bu işlemler sonrası artık düzenleme yapmaya başlayabilirsiniz.

  Sol tarafta yer alan Directories bölümü ile çalışacağınız dosyaları aktarmanız mümkün oluyor. Daha sonra gerekli ayarlamaları detay olarak yapmaya başlayabilirsiniz. Bir arka plan yaparak videolarına düğme oluşturabilir ve DVD içersin de bir sistem oluşturabilirsiniz. Bu özellik sunum sırasında oldukça etkileyici olacaktır. Burada gerekli görsel ayarları detaylı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

  Tüm ayarlamaların bitimi ile artık DVD’ye yazım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun içinde Burn DVD butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Program bunu İSO formatına çevirip size sunacaktır. Siz daha sonra gerekli işlemi kendiniz yapmanız gerekecek.


   

  DVDStyler 2.8.1 Final Full Download indir

   

  DVDStyler 2.8.1 Final Full Download indir

   

  DVDStyler 2.8.1 Final Full Download indir

   

  Mega.CO

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız

   


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: DVDStyler, DVDStyler full download, DVDStyler indir, DVDStyler tam sürüm

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle