» » DriverPack Solution 14.14 Final TR
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  DriverPack Solution 14.14 Final TR

  Driver bir bilgisayarın tam verimli olarak çalışması için mutlak olarak gerekli olan yüklemeler olmaktadır. Bunların kontrolünü yapmanız ise oldukça zor olmaktadır. Eğer eksik driver varsa bulmanız nerdeyse imkansız olabiliyor. Format sonrası sayısız driver kurulması gerektiğini düşünürsek DriverPack Solution sizin için bir can kurtarıcı nitelikte değerli program olmaktadır.

  Aslında içerik olarak farklı yararları bulunuyor. Ama bunların ilki driver konusuna değinelim. Program internet gerektirmeden tüm driver kurulumları otomatik olarak bulup yapmaktadır. Driver kurulumları sona erdikten sonra tam anlamı ile yeni işletim sistemine kavuşmuş bulunuyorsunuz. DriverPack Solution 2014 final sürümüolarak karşımıza gelen uygulamada son yer alan güncellemeleri internet erişimi olmadan kontrol edebilirsiniz. Eğer ki internet erişimine sahipseniz var olan sürücülerin de güncellik kontrolü yapılabilmektedir. Bunun yararı bilgisayara hız kazandırması olmaktadır. Driverlerın en güncel hallerine sahip olmak full yükleme için gerek olmaktadır.

  Yazılım içerisinde yer alan bazı hazır kurulumlar ile Skye tarzı programları da kurabilirsiniz. Yani format sonrası temel programlarda yazılım içerisinde yer almaktadır. Bunları da internet erişimi olmasa dahi kurabilirsiniz.

  Kısacası devamlı olarak format işi uğraşıyorsanız ya da birden fazla bilgisayarınız var ve belli aralıklarla format atıyorsanız mutlak gerekli bir program olmaktadır. Bilgisayardan anlıyorum diye önüme getirilen her bilgisayarda kullandığım bu yazılım sayesinde Driver sorununu halletmiş bulunuyorum. Buda bana zaman kazandırıyor. Sizlerde driver sorununu DriverPack Solution indir yaptıktan sonra kullanarak halledebilirsiniz.


   

  DriverPack Solution 14.14 Final TR

   

  MEGA

  Part 1

  Part 2

  pCloud

   

  Part 1

  Part 2


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: DriverPack Solution, DriverPack Solution 2014 final sürümü, DriverPack Solution indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle