» » ChanSort 2014-09-11 TV Kanal Listesi Düzenleme indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  ChanSort 2014-09-11 TV Kanal Listesi Düzenleme indir

  ChanSort 2014-09-11 TV Kanal Listesi Düzenleme indir

   

  Bazı akıllı televizyonlarda kanal listesi düzenlemek mümkün olmuyor. Üzerinde uydusu ve tüm herşeyi bulunan direk cihazlarda düzenleme yapma şansı ya bulunmuyor ya da aşırı zor olmaktadır. Yani fazla vakit harcamaktadır. Bunu çözmek adına geliştirilen bu yazılım sayesinde yapmanız gereken öncelikle programı indirip kurmak olmaktadır. ChanSort olarak karşımıza gelen program ile daha sonra kanal listenizi ayarlamanız gerekiyor.

  İstediğiniz ayarlamaları ChanSort indir sonrası yapıp kanal listesini kayıt edin. Bunu bir harici belleğe aktararak televizyona takınız. Her televizyonda farklı olarak USB içerisine girin ve yükleme işini gerçekleştirin. Program aracılığı gerekli düzenlemeleri istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

  Önemli bir uyarı yapmak gerekirse program ile kanal düzenlemesi yapmadan önce var olan kanal listenizi yedeklemenizi tavsiye ediyoruz. Bu şekilde herhangi bir sorunda gerekli ayarlamaları yapmış bulunacaksınız. Yani sorunsuz şekilde denemeler yapabilir ve sorun çıkması halinde direk yedek kanal listesini yükleyebilirsiniz. Fakat kanal düzenleme konusunda profesyonel olan bu yazılım LG, Samsun, Toshiba ve Panasonic cihazlarında sorunsuz çalışmaktadır.

  TV kanal ayarıyaparken yardımcı olan bu yazılım sayesinde gelişmiş olan tüm ayarlamaları yapabilirsiniz. Yani kanala yeni isim vermek gibi ya da şifreli, şifresiz kanalları ayarlama gibi çeşitli düzenlemeleri gerçekleştirip kayıt yaparak TV’nize yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

  Özellikle geçtiğimiz günlerde yaşanan uydu frekans değişimi sonrası oldukça fazla gerekli bir yazılım olmaktadır. Şuan için tüm ayarlamaları yapmış olmanız gerek ancak tekrar bir düzenleme yapmak istiyorsanız hızlı ve isteğe bağlı olarak kolayca gerekli düzenlemeleri yapıp TV’nize aktarabilirsiniz.


   

  ChanSort 2014-09-11 TV Kanal Listesi Düzenleme indir

   

  ChanSort 2014-09-11 TV Kanal Listesi Düzenleme indir

   

  ChanSort 2014-09-11 TV Kanal Listesi Düzenleme indir

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: ChanSort, ChanSort indir, kanal düzenleme, tv kanal ayarı

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle