» » KMSpico 10.0.4 Final Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  KMSpico 10.0.4 Final Download

  Sahip olduğunuz ofise programı ve işletim sisteminin tam sürüm olmaması size bazen sorunlar yarabilmektedir. Bunun çözümü için yapılmış olan bu program yardımı ile Windows 8’de olmak üzere tüm ürünleri tam sürüm yapma şansınız bulunmaktadır.

  Windows 8 aktif etmeseçeneği ile karşımıza gelen program ile ayrıca diğer Vista ve 7 sürümlerinin aktifleştirme işlemlerini yapabilirsiniz. Windows 8,7 ve Vista’nın tüm sürümlerini destekleyen bu program ayrıca Office sorunlarınızı da halletmektedir. Microsot Office ürünlerinin de 2013,2010 sürümlerini de sorun şekilde aktif edebilirsiniz.

  Microsoft Ofice aktif etme sonrası tüm işlemleri yapma şansınız bulunmaktadır. Word ve Power Point en çok kullandığımız parçaları olsa bile bunun haricinde Excel gibi bazı işlemlerde önemli yeri olan türleri de bulunmaktadır. Bunların kullanımı sayesinde birçok işleminizi hızlı şekilde halletme şansınız bulunmaktadır.

  İşletim sistemi konusunda Windows 8.1 de etkinleştirme sorunu yaşayacağını düşünenler için de tereddüt etmeden kullanım sağlamaktadır. Eğer hala 8.1 deneyimini yaşamadıysan mutlaka denemeniz gerekmektedir. Daha stabil olması nedeni ile hızlı çalışmasını fark etmeniz mümkün oluyor. Ki artık birçok program ile olan uyumsuzluk sorunu da hal olmuş bulunmaktadır hatta artık Windows 8’e özel yazılımlar geliştirilmeye başlanmış bulunuyor. Kullandığımı sistemin daha hızlı olması nedeni ile XP bağımlılığınızdan kurtulma şansınız bulunuyor. Son olarak Windows Server 2008/2008R2/2012/2013R2 aktifleştirme ihtiyaçlarınız içinde aktif etme seçeneği program içerisinde yer almaktadır.


   

  KMSpico 10.0.4 Final Download

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: KMSpico, windows aktif etme, ofis aktif etme

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle