» » XMedia Recode 3.2.0.4 Full Türkçe indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  XMedia Recode 3.2.0.4 Full Türkçe indir

  XMedia Recode 3.2.0.4 Full Türkçe indir

   

  Dönüştürme işlevi her zaman için lazım olabilecek tür olmaktadır. Özellik ile video indirdiğiniz klibi müzik formatına çevirerek kullanmak son zamanlarda en ihtiyaç duyduğumuz işlemdir. Youtube üzerinden tüm müziklere erişmek mümkün. Video olarak indirdikten sonra program aracılığı ile kaliteli bir biçimde çevirme işlemini yapabildiğiniz gibi ek birçok ek özellik bulunmaktadır. XMedia Recode öncelik ile indirme yapmanız gerekmektedir.

  Yer alan indirme linklerini kullanarak kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirin. Daha sonra klasik olarak ileri iler diyerek kolay kurulum gerçekleştirin. Kurulum sonrası göreceğiniz gibi program Türkçe olmaktadır. Bu neden ile yapacağınız işlemleri kolayca halledebileceksiniz. İndirme işleminden sonra direk olarak bilgisayarınızdan bir dosyayı ya da takılı olan DVD’yi dönüştürme işlevine başlatabilirsiniz.

  Video dönüştürme değil ek olarak farklı işlemler yapabiliyorsunuz. Seçtiğiniz videoyu istediğiniz formata çevirme şansınız var. Çevirme menüsünde sayısız seçenek görmektesiniz. Buna ek olarak videoyu yine video formatında sadece ses şeklinde ya da sadece ses şeklinde dönüştürme şansınızda bulunmaktadır. Yani video görüntüden arınıp sadece ses olarak size sunulduğu gibi yer alan ses yok edilip video olarak da sunulmaktadır. Bunun yanı sıra XMedia Recode indir ile video ve ses de düzenleme imkanına da sahip olabilirsiniz.

  Kurulum sonrasında kullanabileceğiniz uygulama ile kısa bir uğraş sonrası tüm bilgilere sahip olma imkanınız bulunmaktadır. Dediğim gibi Türkçe olan programları kullanmak oldukça kolay olmaktadır ve XMedia Recode full olarak karşımıza gelen bu program kolay kullanıma ek olarak Türkçe olarak sunulduğu için herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerinizi halledebiliyorsunuz.


   

   

  XMedia Recode 3.2.0.4 Full Türkçe indir

   

  XMedia Recode 3.2.0.4 Full Türkçe indir

   

  XMedia Recode 3.2.0.4 Full Türkçe indir

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: XMedia Recode, video dönüştürme, XMedia Recode indir, XMedia Recode full

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle