» » SimpleTv IPTV Channel Türkçe Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  SimpleTv IPTV Channel Türkçe Download indir

   

   

  İnternet üzerinden televizyon izleme konusunda birçok seçenek vardır. Ya direk kanaların resmi sitesinden izleme yapacaksınızdır ya da ek yazılımlar kullanacaksınız. Ancak normal yayında olmayanları izlemek için tv izleme programları arasında en kalitesini seçmek gerekir. SimpleTv işte bu kategoride yer alan bir program olmaktadır.

  Program içerisinde sayısız kanal izleyebilir ve hatta iptv şeklinde yayın yapanların kanalına bağlanabilirsiniz. Bu genellik ile televizyonda olmayan ücretli kanalları izlemede çok yararlı olmaktadır. Bu kanalları izlemek için kişiler kod paylaşımları yapar. Örnek verecek olursak derbi maçı öncesinde yayın yapacak kişi gerekli kurulumu gerçekleştirir ve yayını başkalarının da izlemesi için kod paylaşır. Bu kod yardımı ile derbi maçı gibi ekranda ücretli olarak gösterilen maçları izleyebiliyorsunuz. SimpleTv kodları için çeşitli gruplar kurulmuş bulunuyor ve bunlar düzenli olarak maç kodları gibi özel kod paylaşımları gerçekleştiriyor. Sizlerde bunları bir liste haline getirerek kendi kanal listenizi yaratabilirsiniz.

  SimpleTv izle ile ayrıca normal yayınları da izleme şansınız bulunmaktadır. Yani kendi kategorilere ayırdığınız kanallara kolay biçimde erişim sağlayıp izleme şansınız vardır. Yazılım ayarlarında Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Bu neden ile SimpleTv Türkçe sürüm sayesinde yapacağınız işlemleri en hızlı biçimde yapma şansınız vardır. Tüm özellikleri Türkçe dil desteği sayesinde ufak kurcalama yaparak buluyor ve ayarlıyorsunuz. İlk kurulumda İngilizce olması sizi şaşırtmasın daha sonra dil ayarı ile programı Türkçe’ye dönüştürebilirsiniz.


   

   

  SimpleTv IPTV Channel Türkçe Download indir

   

  SimpleTv IPTV Channel Türkçe Download indir

   

  SimpleTv IPTV Channel Türkçe Download indir

   

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: SimpleTv, SimpleTv izle, SimpleTv Türkçe, SimpleTv kodları

  Benzer makaleler:

  • KMPlayer 3.9.1.131 Final Türkçe indir3 boyutlu video izlemenin yanı sıra iki boyutlu videoları da üç boyut yapabilen oynatıcı diğer tüm gereken özelliklere de sahip olarak olması gereken programlar arasına girmektedir.  
  • SimpleTV 2023 Full Download İndirİnternet üzerinden İpTV sayesinde donmadan ücretli kanal izleme imkanı sunan Simple TV son güncel hali sizlere olmaktadır.  
  • SimpleTv 2015 TurkishSimpleTV ile birbirinden farklı türlerde HD film, belgesel, müzik ve birbirinden çeşitli birçok kanalı çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz.
  • PowerISO 6.1 Full Download Serial indiriSO ve farklı kalıplarda olan dosyaları herhangi bir sanal sürücü kullanmadan bilgisayarda istediğiniz bir klasöre çıkarmanız mümkün olmaktadır. Kolay kullanımı ile yapmak istediğiniz işlemleri hızlı
  • SimpleTv Canlı İzle indirCanlı televizyon izleme ve bunun gibi birçok ek özelliğe sahip Simple TV izleme sizlere farklı sistemi ile sunulmaktadır. Birçok ek özelliği ile keyifli bir şekilde izlemeniz mümkün olmaktadır.
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle