» » Opera 26.0 Build 1656.60 Final Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Opera 26.0 Build 1656.60 Final Download

  Opera 26.0 Build 1656.60 Final Download

   

  Web tarayıcıları arasında yer alan isimlerden biride turbo modu ile daha çok bilinen ve telefonlarda bu özelliği tercih edilen Opera olmaktadır. Tarayıcının her türlü işletim sistemi için versiyonu bulunurken Android ve İOS için de uygulamaları vardır. Konumunuz altında yer alan indirme linkleri aracılığı ile Windows işletim sistemine uygun olan kurulum dosyasına sahip olabilirsiniz.

  Devamlı olarak kendini güncelleyen Opera indir son olarak tasarımsal olarak köklü değişikliklere gitti. Daha doğrusu klasik olarak her programda olduğu gibi oda Windows 8 tasarımına benzer geliştirmelerde bulundu. Ancak yeni haline daha temiz ve göze daha hoş gelmektedir. Sanki tarayıcı karşımıza temizlenip yenilenip karşımıza getirilmiş gibi durmaktadır.

  Yazılıma ek olarak imleme haricinde cep özelliği de getirilmiş bulunmaktadır. Opera son sürüm indir sonrası bu özelliği tam inceleme şansınız olacaktır ancak genel olarak amaç okumak istediğiniz makaleler için ayrı bir arama motorlu liste yaratmak olmaktadır. Yani imlemeler de klasör yapma bilindik fakat cep özelliği ile bu daha farklı boyuta getirilmiş bulunmaktadır.

  Son güncellemeler ile tüm tarayıcılarda adres çubuğu aynı zamanda artık arama butonu olarak kullanılmaktadır. Bu kervana Opera finalde katılmış ve adres çubuğu sizin belirlediğiniz bir arama motorunda direk arama gerçekleştirmektedir. Söylemek gerekir ki bu özellik oldukça ihtiyaç duyulan ve hız konusunda büyük imkan sağlayan durum olmaktadır. Turbo modu ise yeni final versiyonunda da tam işlevi ile size sunulmuştur.


   

  Opera 26.0 Build 1656.60 Final Download

   

  Opera 26.0 Build 1656.60 Final Download

   

  Opera 26.0 Build 1656.60 Final Download

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: opera, opera indir, opera son sürüm indir, opera final

  Benzer makaleler:

  • Skype 6.22.73.107 Final Download indirGörüntülü görüşme konusunda hizmet veren program artık Windows'un yönetimi altında daha profesyonel hale gelmiş bulunmaktadır.  
  • Opera 26.0 Build 1656.32 Final indirTurbo özelliği sayesinde en hızlı tarayıcılar arasında yer alan Opera son sürüm kullanıcı karşısına çıkmış bulunmaktadır.  
  • Skype 6.21.73.104 Final TR Download indirİnternet üzerinden görüntülü görüşme imkanı sunan Skype indir kullanıcılara sınırsız bir şekilde ücretsiz olarak kaliteli bir görüşme uygulaması sunmaktadır.  
  • Opera 25.0 Build 1614.63 Final Sürümü indirTarayıcılar arasında yer alan Opera birçok işletim sistemi ve birçok cihaza uyumlu olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Özellik ile yavaş internet kullananlar Turbo özelliği sayesinde hızlı gezinti
  • Skype 6.22.81.104 Final Sürümü İndirGörüntülü görüşme gibi birçok özelliği ile kullanıcılara hizmet veren Skype'ın son sürümü sizler ile paylaşılmış bulunmaktadır. İşte Skype Final ile daha hızlı görüşme şansına sahip olabilmektesiniz.
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle