» » Internet Download Manager 6.21 Build 17 Final indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Internet Download Manager 6.21 Build 17 Final indir

   

  Internet Download Manager 6.21 Build 17 Final indir

   

  İnternet Download Manager artı her kullanıcı tarafından bilinen oldukça profesyonel bir indirme programı olmaktadır. Tek sorunu güncel full sürümü bulmakta zorluklardı ancak onu da artık sitemiz aracılığı ile halledebilirsiniz.

  Son olarak full versiyon ile sunulan İDM Türkçe olarak sizlere sunulmaktadır. Programın kendi içerisinde Türkçe dil desteği olması kullanıcıları etkilemektedir. Çünkü birçok program Türkçe dil seçeneğini eklemiyor. Fakat İDM bu olayı ortadan kaldırmıtır. Sitemiz içerisinde yayınlanan diğer sürümleri bulmanız mümkündür fakat en son olarak yayınlanan sürüm aşağıda iki farklı link ile size sunulmaktadır.

  Programdan yine kısaca bahsetmek gerekir İnternet Download Manager full indir ile tüm indirme işlemlerini en hızlı biçimde yapmanız mümkündür. Hızlı indirme işlemini yazılım kendi formülü ile internetten en fazla alacağı download hızı ile sağlamaktadır. Zaten bu özelliği nedeni ile indirme siteleri tarafından kesinlik ile tavsiye edilen tek program olarak belirtilir. Normal süreden oldukça kısa zamanda indirme işlemini yapmanız mümkün fakat bunun yanı sıra birçok ek özelliği de vardır.

  İDM crack indir ile uğraşmadan programa full sahip olabilirsiniz. Program tarayıcılarınız ile birlikte bağlantı kurarak çalışmaktadır ancak bunu ayarlardan kaldırma şansınız bulunmaktadır. Örneğin Chrome ile bir video izliyorsanız ve eşleme açıksa videoyu direk İDM indir şeklinde çıkan buton ile indirme şansı yer alıyor. Bu özellik Yotube başta olmak üzere birçok sitede sorunsuz şekilde işlev gösteriyor.

  Internet Download Manager 6.21 Build 17 Final indir

   

  Internet Download Manager 6.21 Build 17 Final indir

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: İnternet Download Manager, İnternet Download Manager full indir, idm, idm crack indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle