» » AIDA64 Engineer Edition 5.0.3300 Final Full Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  AIDA64 Engineer Edition 5.0.3300 Final Full Download

  AIDA64 Engineer Edition 5.0.3300 Final Full Download

   

  Bilgisayarınızın sisteminde zaman zaman gerekli kontrollerin yapılması gerekmektedir. Bu gibi durumların bir nevi inceleme programı olan AIDA64 Engineer Edition size hizmet vermektedir. Program aracılığı ile tüm bilgisayarınızda gerekli incelemeyi yapmanız mümkün olmaktadır.

  Yazılım otomatik olarak tüm donanım hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır. Tüm parçaların sıcaklık ölçümlerini yaparak gerekli testlerini gerçekleştirip size sunmaktadır. Sizde bu konu hakkında gerekli bilgileri alarak sorun var mı diye kontrol işlemini gerçekleştirmektesinizdir. AIDA64 Engineer Edition indir sonrası yapacağınız kontroller sonucu verilen raporu normal veri olarak alabileceğiniz gibi HTML dosyasında da görsel olarak hoş bir şekilde rapor almanız mümkün olmaktadır.

  AIDA64 Engineer Edition download güncel olması nedeni ile son çıkan donanımların dahi testini yapabilmektedir. Bellek testlerinin yanı sıra yapılan donanım testlerinde güncellik yazılım için önemli olmaktadır ve buda AIDA64 tarafından daimi olarak yapılmaktadır. Size sunulan bu sürüm de son final olarak karşınıza gelmektedir. Yani var olan son güncellemeler ile kurulumu yapıp test işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  64 bir bilgisayarların için uyumlu olan yazılım 32 bitten farklı olarak testlerde gerçekleştirmektedir. AIDA64 Engineer Edition full indir detaylı bir biçimde yaptığı tüm ayrıntıları size full olarak sunmaktadır. Program İngilizce olarak karşımıza gelmektedir fakat yapacağımız işlemler belirli olduğu için ve sonuç olarak donanım ile alakalı olması nedeni ile herhangi bir zorluk yaşamanız mümkün olmayacaktır. Full olarak sahip olacağınız program ile sınırsız test yapabilirsiniz.


   

   

  AIDA64 Engineer Edition 5.0.3300 Final Full Download

   

  AIDA64 Engineer Edition 5.0.3300 Final Full Download

   

  AIDA64 Engineer Edition 5.0.3300 Final Full Download

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: AIDA64 Engineer Edition, AIDA64 Engineer Edition indir, AIDA64 Engineer Edition download, AIDA64 Engineer Edition full indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle