» » Skype 6.22.73.107 Final Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Skype 6.22.73.107 Final Download indir

  Skype 6.22.73.107 Final Download indir

  Skype Final

  Sesli ve görüntülü konuşma konusunda akla gelen tek yazılım Skype olmaktadır. Aslında bu konuda özelik ile Android cihazlar için Tango, Viber tarzında birçok uygulama bulunmaktadır. Fakat bunlarda yaşanan birçok sorun Skype’ın yıllardır hizmet vermesi nedeni ile olmamaktadır. Öncelik ile Skype güvenilir bir şekilde sahip olduğunuz kullanıcı adı ile iletişim kurmanız sağlamaktadır.

  Skype indirseçeneği her türlü platforma uygun biçimde bulunmaktadır. Android yüklü telefonunuza yükleyip herhangi bir telefon için veya herhangi Skype yüklü olan bir cihaz ile iletişim sağlamanız mümkün olmaktadır. İletişim sırasında sesli, görüntülü gibi seçenekleri seçmenizin yanı sıra Whatsapp gibi sadece yazışma şansınız da bulunmaktadır. Oldukça gelişmiş olan yazılımın alt yapısı nedeni ile sorunsuz iletişim kurmanız mümkün olmaktadır. Fakat yine de kullandığınız internete bağlık olarak kalite az olabilmektedir. Fakat uygulama sunulan en iyi internet ile işlemleri halletmeye çalışmaktadır.

  İos, Windows veya android yüklü mobil cihaz ya da tablet haricinde Mac, Linux ve Windows’da da yazılımı kullanmanız mümkün olmaktadır. Eskide MSN olarak kullandığımız uygulamanın kapanması üzerine Windows hesaplarınız ile direk Skype’a giriş yapmanız mümkün olmaktadır. Ufak boyuta sahip olması nedeni ile bilgisayarınızı kasmadığı gibi çalışırken de sistemde herhangi bir zorlama yaratmaktadır. Skype kaydoliçin site üzerinden üyelik açmanız mümkün olmaktadır. İsterseniz direk bir Microsoft hesabı ile erişim sağlayabilir yada direk sıfırdan farklı mail adresi ile kendi belirlediğiniz kullanıcı adı ile hesap sahibi olma şansınız bulunmaktadır.

  Programda arama motoru ile ekleme işlemleri yapmanız mümkün olmaktadır. İşlemler sonrası sınırsız sohbete başlamanız mümkün olmaktadır. Ayrıca konferans yapma gibi özelliği sayesinde aynı anda birden fazla kişi ile tek ekran üzerinden konuşma şansınızda bulunmaktadır. Bu aile görüşmeleri için vazgeçilmez olmaktadır.


  Skype Son Sürüm İndir

  Skype 6.22.73.107 Final Download indir

   

  Skype 6.22.73.107 Final Download indir

   

  Skype 6.22.73.107 Final Download indir

   


  Skype Download

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Skype indir, Skype, Skype kaydol

  Benzer makaleler:

  • Opera 26.0 Build 1656.32 Final indirTurbo özelliği sayesinde en hızlı tarayıcılar arasında yer alan Opera son sürüm kullanıcı karşısına çıkmış bulunmaktadır.  
  • Skype 7.0.73.100 Final Full DownloadDünya genelinde kullanılan iletişim programı Skype download Türkçe son sürüm olarak yayınlanmış bulunmaktadır.  
  • Skype 6.21.73.104 Final TR Download indirİnternet üzerinden görüntülü görüşme imkanı sunan Skype indir kullanıcılara sınırsız bir şekilde ücretsiz olarak kaliteli bir görüşme uygulaması sunmaktadır.  
  • Skype 6.22.81.104 Final Sürümü İndirGörüntülü görüşme gibi birçok özelliği ile kullanıcılara hizmet veren Skype'ın son sürümü sizler ile paylaşılmış bulunmaktadır. İşte Skype Final ile daha hızlı görüşme şansına sahip olabilmektesiniz.
  • Skype
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle