» » Opera 26.0 Build 1656.32 Final indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Opera 26.0 Build 1656.32 Final indir

  Opera 26.0 Build 1656.32 Final indir

  Opera 

  Bilgisayar, tablet, telefon için kullanılan farklı işletim sistemlerine uygun birçok tarayıcı bulunmaktadır. Opera bunlardan biri olmaktadır. Windows, Mac veya Linux işletim sistemine sahip cihazlarınıza gerekli kurulumu gerçekleştirmenin yanı sıra telefon ve tabletlerinizin işletim sistemine de kurulum şansı bulunmaktadır. Ayrıca telefon ve tablet için en küçük olan Opera mini seçeneği de bulunmaktadır. İOS, Windows ve Android telefonlar içinde uyumlu seçenekleri ile ilgi görmektedir.

  Opera dönem dönem çok tutulsa da Firefox ve Chrome gibi rakipleri olması nedeni ile rekabeti zorlaşmaktaydı. Fakat ekstra hız sunumu sayesinde çekişmede önemli yere sahip olmuş bulunmaktadır. Ayrıca eklediği ek özellikler sayesinde kapışmada daha büyük yere sahip olmuş bulunmaktadır.

  Mini opera indir sayesinde tercih edilenler arasında bulunan tarayıcı bilgisayarlar içinde vazgeçilmez olmaktadır. İlk olarak hoş tasarımı sayesinde göze iyi gelen tarayıcı ilk açılış da karşılaması ile kolaylığın habercisi olmaktadır. Tamamen kişileştirilen bu bölümde direk Google arama butonunu üst bölüme yerleştirme şansınız bulunduğum gibi hızlı ulaşım pencerelerine istediğiniz siteleri ekleme olanağınız bulunmaktadır.

  Öncelik ile opera download sonra ilk pencereye sık kullandığınız siteler otomatik olarak gelecektir. Ancak sizler bunu kendiniz özelleştirebilmektesiniz. Aynı şekilde tasarım olarak da değişikler yapmanız mümkün olmaktadır. Hızlı erişim konusunda tarayıcı üzerinden bulunan birçok ek kendi isteğinize göre yenilenebilmektedir. Buna göre kendinize özel yenilikler yapmanız mümkün olmaktadır.

  Son zamanlarda Windows tarafından yapılmak istenen Tablet, telefon ve bilgisayar sistemi bu tür uygulamalar senkrasyon ile mümkün olmaktadır. Tarayıcınızda oluşturacağınız hesap sayesinde kurulum yaptığınız her cihazda aynı yer imlerine vs kavuşma şansınız bulunmaktadır. Buda sürekli yer imi kayıt edenler için yedek alma konusunda oldukça iyi bir özellik olmaktadır. Ayrıca diğer tarayıcılardan farklı olarak internet hızınızdan en iyi verimi almanız adına turbo modu bulunmaktadır.


  Opera İndir

  Opera 26.0 Build 1656.32 Final indir

   

  Opera 26.0 Build 1656.32 Final indir

   

  Opera 26.0 Build 1656.32 Final indir

   


  Opera Download

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Opera mini, Opera, opera download, Mini opera indir

  Benzer makaleler:

  • Mozilla Firefox 34.0.5 Final TR indirTarayıcılar arasında yer alan Firefox kullanıcıları tarafından son sürümü ile daha çok tercih edilen olmuş bulunmaktadır.  
  • Skype 7.0.73.100 Final Full DownloadDünya genelinde kullanılan iletişim programı Skype download Türkçe son sürüm olarak yayınlanmış bulunmaktadır.  
  • Skype 6.21.73.104 Final TR Download indirİnternet üzerinden görüntülü görüşme imkanı sunan Skype indir kullanıcılara sınırsız bir şekilde ücretsiz olarak kaliteli bir görüşme uygulaması sunmaktadır.  
  • Opera 25.0 Build 1614.63 Final Sürümü indirTarayıcılar arasında yer alan Opera birçok işletim sistemi ve birçok cihaza uyumlu olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Özellik ile yavaş internet kullananlar Turbo özelliği sayesinde hızlı gezinti
  • Apex Launcher Pro v2.7.0 Android Full Download APK indirTelefonunuz launcher ayalarını düzenleyerek daha hızlı ve daha keyifli hala getirmeniz Apex Launcher ile mümkün olmaktadır. Full apk indir ile sizde cihazınızı daha iyi performans sağlayacak şekilde
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle