» » Mozilla Firefox 34.0.5 Final TR indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Mozilla Firefox 34.0.5 Final TR indir

  Mozilla Firefox 34.0.5 Final TR indir

  Mozilla Firefox 34.0.5 Final

  İnternet üzerinde erişim sağlamak için bilgisayarınıza yüklü olarak farklı tarayıcılar bulunmaktadır. Bunlar arasında yer alanlardan biride Mozilla olmaktadır. 2004 yılında kullanıcılar aktarılan tarayıcı ilk çıktığında oldukça fazla ilgi görmüş bulunmaktadır. Bunun sebebi de Windows içerisinde yüklü olarak gelen İnternet Explorer’a oldukça sağlam bir rakip olmuş olmasıdır.

  Mozilla Firefox indir ilk çıktığı yıllarda oldukça fazla ilgi gördükten daha sonra rakiplerin artması ve aynı şekilde rakiplerinde ilk çıktıklarında oldukça ilgi görmesi alakayı azaltmaya başlamış gibi görüldü. Fakat kendini sürekli güncelleyerek tasarım ve çalışma prensibi ile kullanıcıya yönelik olarak çalışan tarayıcı 31’inci sürümünden sonra tekrar yükselmeye başlamış gibi görülmektedir. Şuan içinde dünyada bulunan internet kullanıcılarının sayısının %20’si Firefox kullanıcısı olmaktadır.

  Öncelik ile mozilla indir kullanıcılara Türkçe olarak sunulmaktadır. Oldukça basit kullanımının yanı sıra gelişmiş tasarımı ile artık tekrar tercih sebebi olmaya başlamış bulunmaktadır. Yapmak istediklerinizi var olan tarayıcınız ile hızlı ve kolay bir biçime yapmak mümkün olmaktadır. İnternet gezintisini kendi sistemi sayesinde hızlı yapabilmeniz yanı sıra güvenlik konusunda da ekstra özellikleri bulunmaktadır.

  Firefox indir açık kaynaklı olmaktadır. Yani sadede firma sahipleri değiş geliştiriciler tarafından da yenilene bilmektedir. Bu neden ile de devamlı olarak takipçilerin eklemeleri ile geliştirilmesi sebebi ile ilgi oldukça yüksek olmaktadır. Sürekli olarak kontrol altında olan gelişmelere eş değer olarak üst seviye bilgilere sahip kullanıcılar bunu yazılıma eklemektedir.

  Güvenlik ve hız Mozilla Firefox da üst seviye olarak yer almaktadır. Bu sayede güvenilir sorunsuz bir uygulama şansı sunmaktadır. 2004 yılında karşımıza gelen tarayıcı aslında ilk olarak 2002 yılında Phoeniz ismi ile ve 2003 yılında Firebird ismi ile karşımıza geldikten sonra artık Mozilla Firefox olarak kullanıcılara yönelik yer almaya başlamış bulunmaktadır. Kısaca kullanıcılar tarafından asıl kullanılan isimse Firefox olmaktadır.


  Mozilla İndir

  Mozilla Firefox 34.0.5 Final TR indir

   

  Mozilla Firefox 34.0.5 Final TR indir

   

  Mozilla Firefox 34.0.5 Final TR indir

   


  Mozilla Firefox İndir

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Mozilla, Mozilla firefox indir, Mozilla indir, firefox indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle