» » Pinnacle Studio Ultimate 18.0.1.312 x64 Full Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Pinnacle Studio Ultimate 18.0.1.312 x64 Full Download

  Pinnacle Studio Ultimate 18.0.1.312 x64 Full Download

  Pinnacle Studio Ultimate 

  Bilgisayar içerisinde kullanılan birçok yardımcı program bulunmaktadır. Bunlar kullanan kişiye göre değişen farklı tür yazılımlar olmaktadır. Eğer videolar ile alakalı biriyseniz olması gereken video düzenleme programlarından biri Pinnacle Studio Ultimate olmaktadır. Yazılım kullanım olarak tercih edilen yazılımlar arasında yer almaktadır.

  Video düzenleme programı olarak kullanacağınız Pinnacle Studio Ultimate ile birçok işlem yapmanız mümkün olmaktadır. Öncelik ile resimlerden video yaratmanız mümkün olmaktadır. Arkaya müzik veya yazı koyma gibi farklı işlemler yaparak video yaratmanız ve onu istediğiniz formatta kayıt etme şansınız bulunmaktadır. Ancak yapacaklarınız sadece bunun ile sınırlı kalmayarak video düzenleme konusunda da oldukça profesyonel olmaktadır.

  Program ile istediğiniz cihazdan istediğiniz formata ekleme yapma şanısınız bulunmaktadır. Pinnacle Studio Ultimate full indir sonrası videolarınızı HD olsa dahi hızlı biçimde düzenleme imkanınız bulunmaktadır. Cihazınızda yer alan tüm mediaları bir arşiv haline getirmeniz mümkün olmaktadır. Klasör yapma sayesinde daha temiz çalışma alanı sağlama şansınız bulunmaktadır. Ayrıca program içerisinde yer alan kalıplar sayesinde birçok ayarlamayı yapmanız mümkün olmaktadır. Montaj gibi profesyonel işleri dahi yapmanız mümkün olmaktadır. Tüm yaptıklarınızı güvenlik amacı ile yedeklemeniz de mümkün olmaktadır.

  Pinnacle Studio Ultimate download ile üst seviye düzenlemeler yapabilirsiniz. Öncelik ile farklı efekt eklemeleri ile videonuzu daha çekici hale getirmenin yanı sıra ses ekleme işlemlerini de yapabilirsiniz. Yeşil ekran tabakası sistemi sayesinde çektiğiniz videonun arkasına farklı bir arka plan eklemeniz dahi mümkün olmaktadır. Sayısız efekt ile videonuzu kendi zevkinize göre geliştirmeniz mümkün olmaktadır. Düzenleme sonrası yüksek kalitede kayıt etmenin yanı sıra hazırladıklarını direk Youtube sitesine yükleme şansınız da bulunmaktadır. Bu derece geniş kapsamlı olması sayesinde tercih edilen programlar arasında yer alması devam etmektedir.


  Pinnacle Studio Ultimate İndir

  Pinnacle Studio Ultimate 18.0.1.312 x64 Full Download

   

  Pinnacle Studio Ultimate 18.0.1.312 x64 Full Download

   

  Pinnacle Studio Ultimate 18.0.1.312 x64 Full Download

   


  Pinnacle Studio Ultimate Download


   


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Video düzenleme programı, Pinnacle Studio Ultimate, Pinnacle Studio Ultimate full indir, Pinnacle Studio Ultimate download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle