» » Bitwig Studio 1.1.0 Full
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Bitwig Studio 1.1.0 Full

  Yazar: AzurrexeKategori: ProgramlarTarih: 6-12-2014, 19:23

  Bitwig Studio, müthiş bir kalitede müzik oluşturabileceğiniz, seste herhangi bir bozulma meydana gelmeden müziklerinizi düzenleyebileceğiniz müzisyenler tarafından geliştirilmiş başarılı bir müzik programıdır.

  Bitwig Studio 1.1.0 Full

   

  Eğer müzik oluşturmak isterseniz, oluşturacağınız müziklerde isteğinize bağlı olarak kullanabileceğiniz hazır sesler mevcut. Bu hazır ses listesine kendi seslerinizi de kayıt ederek başka müzik projelerinizde kullanabilirsiniz. Bitwig Studio’da müzikleriniz için kullanabileceğiniz onlarca ses efekti mevcut.

  Eğer müzikle uğraşma merakınız varsa Bitwig Studio müzik programı tam size göre. Müziğe merakımız olduğu için haliyle doğal olarak kendi müziğimizi yapma isteğimiz olmuştur. Ben çoğunlukla mixli şarkılar dinleyerek zaman geçirdiğim için Bitwig Studio programı ile amatörce de olsa kendi başıma müzikler yaptığım oluyor. Gerek ses efektleri olsun, gerek basit ara yüzü olsun, gerek sanal enstrümanları olsun… Size kendinizin bir DJ olduğu havasını verecek.

  Müzikle uğraşan kişiler her zaman kendilerinin hoşuna giden alanları isterler. Bitwig Studio biz müzikle uğraşma merakı olanlara birden fazla tasarım seçeneği sunarak bir müzik programının bu duyguyu yaşatabileceği ortamı en iyi şekilde yansıtıyor. Ayrıca Windows, Linux ve Mac işletim sistemleri desteği mevcuttur.

  Bitwig Studio müzik programı için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri:
  Windows 7 ve sonrası / Mac OS X 10.7 veya sonrası, 2GB Ram, 5GB boş alan, 1280 x 768 ekran çözünürlüğü.

   

  İNDİR
  İNDİR (2. Alternatif)  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Bitwig Studio 1.1.0 Full, Bitwig Studio full indir, Bitwig Studio crack, müzik programı, dj programı

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle