» » cFosSpeed v5.00.1560 TR 32 64 Bit Full indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  «    Ağustos 2020    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  cFosSpeed v5.00.1560 TR 32 64 Bit Full indir

  cFosSpeed Crack

  Son zamanlarda artık internet bağlantısının olmadığı bir bilgisayar olmamaktadır. İnternet olmayan bir biligsayar pek yararlı görülmemektedir. Ülkemizde internet hızı konusunda ise bazı sorunlar bulunmaktadır. Ancak bu sorunu halletmek içinde farklı yollar bulunmaktadır. Kullandığımız internet bir süre aşırı hızlı olsa da ay sonuna doğru hızı katlanamayacak şekilde düşmektedir. Bunun sebebi de AKK yani adil kullanım kotası olmaktadır. Paketiniz dahilinde var olan AKK’yi geçmeniz halinde hızın 3 Mbit ‘e kadar düşmektedir. Bu hızı da tam olarak kullanmayıp 1 Mbit ve 2 Mbir arası almaktasınız. Bu durum devlet tarafından internetlere konulan hız kotası sebebi ile olmaktadır. İşte bu durumlarda yardımcı programsa cFosSpeed olmaktadır.

  cFosSpeed full indir ile artık internetinizin sağlayabileceği en üst hızı almanız mümkün olmaktadır. Bu programın yaptığı düzenlemeler sayesinde olmaktadır. Ücretli olarak sunulan bu yazılım full olarak sizlere aktarılmış bulunmaktadır. Öncelikle programın kurulumunu yaparak işlemlere başlayabilirsiniz. Program genel olarak trafik düzenlemesi yapmaktadır. Cihazınızdan sürekli dışarı çıkan bir veri transferi ile inen transfer olmaktadır. Bunlar düzene girdirilerek kullandığınız internetin 3 kata kadar hızlı olmasını sağlayabilmektesiniz.

  cFosSpeed download sonra düzene giren veri akışından tam olarak yarar sağlamanız mümkün olmaktadır. Yazılım yaptığı düzenleme ile önemli veri akışına öncelik vererek akış sırasında ki gecikmeleri önlemektedir. Bu yaptığı işlem eş değer olarak internet sayfa açılımlardaki hızı artırmaktadır. Buda internette bekleme olayınızı ya sıfıra indirmektedir ya da eskisine göre üç kat hızlı hale getirmektedir.

  cFosSpeed serial gerektirmeden kurulum sizlere aktarılmış bulunmaktadır. cFosSpeed crackli olarak aşağıda yer alan indirme linklerinde bulunmaktadır. Kurulumu yaparak programa ram sürüm şeklinde sahip olup internet hızını üç kat hızlandırmanız mümkün olmaktadır. Program özellikle ping sorunu yaşayan oyuncular için vazgeçilmez olmaktadır.


  cFosSpeed Full İndir

  cFosSpeed v5.00.1560 TR 32 64 Bit Full indir

   

  cFosSpeed v5.00.1560 TR 32 64 Bit Full indir

   

  cFosSpeed v5.00.1560 TR 32 64 Bit Full indir

   


  cFosSpeed Download


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: cFosSpeed, cFosSpeed full indir, cFosSpeed download, cFosSpeed serial

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle