» » Driver Magician v4.3 Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Driver Magician v4.3 Download indir

  Driver Magician v4.3 Download indir

  Driver Magician 

  Bilgisayarınıza bağlı olan her donanımın işletim sistemi üzerinde kurulu olan bir driverı bulunmaktadır. Driver sistem tarafından parçanın tam bir şekilde okunarak işlevini yerine getirmesi konusunda yardımcı olan yükleme olmaktadır. Yani ekran kartınızın driverı yüklü değilse görüntüyü kaliteli bir şekilde almanız mümkün değildir. Ya da ses kartı yüklü değişe ses alamaz, erhernet yüklü değilse internete giril yapamazsınız.

  Windows kurma belirli aralıklar ile gerekli durum olmaktadır. Sistem yavaşladığında yada virüs bulaştığınızı düşündüğünüzde veya farklı neden ile format atıp işletim sistemini tekrar yüklemek istediğiniz de driverları tek tek kurmanız gerekmektedir. Ancak bu konuda size yardımcı olan programlar Driver Magician olmaktadır. Bu yazılım aracılığı format öncesi tüm yedekleri almanız mümkün olmaktadır.

  Driver Magician full indir ile zaman tasarrufu yapıp çıldırmaktan kurtulabilirsiniz. Driver yükleme tek tek bulup bunları kurma olarak zaman kaybettiren bir iş olmaktadır. Birde buna ek olarak uyumlu sürüm aramak işleri daha da zorlaştırmaktadır. Ancak Driver Magician download ile hızlı bir şekilde yedek alarak gerektiği zaman direk kurulum yapabilirsiniz.

  Ayrıca kurulum sonrası da bilgisayarınızda yer alan sürücülerin güncellemesi de program tarafınca kontrol altına alınmaktadır. Bu şekilde güncelleme takibi yapmaktan da kurtulmuş olarak her hangi bir donanıma güncelleme geldiğinde direk tek tık ile yazılım aracılığı ile işlemi gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.

  Yedek alma konusunda ayrıca sadece driver değil dosya olarak da işlev göstermektedir. Bunlara ek olarak belgelerinizin ya da bazı verilerinizin yedeklerini program aracılığı ile almanız. Yazılımda yapılması gereken basit olmaktadır. Öncelik tüm yedeklerinizi programdan seçerek almanız driverler için ayrı yedek oluşturmanız olmaktadır. Format sonrası programa giriş yaparak tüm kurulumları yine tek tık ile kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.


  Driver Magician İndir

  Driver Magician v4.3 Download indir

   

  Driver Magician v4.3 Download indir

   

  Driver Magician v4.3 Download indir

   


  Driver Magician Download

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Windows kurma, Driver Magician, Driver Magician full indir, Driver Magician download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle