» » Combofix Final 14.11.3.1 Full Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  «    Ağustos 2020    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Combofix Final 14.11.3.1 Full Download indir

  Combofix Final 14.11.3.1 Full Download indir

  Combofix 

  İnternet geniş bir platforma sahip olmasına nedeni ile kullandığınız bilgisayarınız devamlı olarak bir tehdit altında olmaktadır. Bu neden ile bilgisayarınızı koruma altına almanız gerekmektedir. Bilgisayarınıza giren farklı virüsleri temizlemek için birçok program bulunmaktadır. Bunlardan biride ComboFix olmaktadır. Bu yazılım ile bilgisayarınızın tam temizliğini sağlamanız mümkün olmaktadır.

  Öncelikle virüs temizleme için yapılan bu program haricinde bilgisayarınınız da bir antivirüs programı bulundurabilirsiniz. Ancak belli aralıklar ile ComboFix full ile bilgisayarınıza genel tarama yaptırabilirsiniz. Bu genel tarama sonucunda bilgisayarınızda bulunan tüm trojen ve virüsler bulunarak silinmiş olacaktır.

  ComboFix indir sonrası kurulum yaptıktan sonrası ilk taramayı yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Program aracılığı ile antivirüs yazılımlarının görmediği zararları virüslerde tamamen silinebilmektedir. Öncelikle tarama geniş kapsamlı olarak gerçekleşmektedir. Ve tarama yaparken uyumanız gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Öncelikle tarama öncesi varsa antivirüs programını kapatınız. Ayrıca tarama sırasında işlem yapmamanız yada yapıyorsanız da kayıt işlemini belirli aralıklar ile yapmanız gerekmektedir. Tarama sonrası program sistemi otomatik olarak yeniden başlatmaktadır. Buda sorunlar ile karşılaşmamızı engellemektedir. Bu şekilde yeniden başlatılması sistem için olması gereken durum olmaktadır.

  Ayrıca ComboFix download ile sadece bilgisayarınızı değil harici bellekleri de tam olarak tarayabilirsiniz. Bu ve bunun gibi geniş taramaları yapmanıza yarayan program sizin güvenliğiniz için kontrol etmeniz gereken durum olmaktadır. Bilgisayarınızda daimi olarak bulunduracağınız bu program ile her takılan harici belleği direk olarak taramaya sokmanız en güvenilir olmaktadır. Ayrıca antivirüs programınız olsa bile belirli aralıklar ile kontrol gerçekleştirmeniz sistem güvenliğini garanti altına alacaktır.

  Tekrar belirtmemiz gerekirse ComboFix bir antivirüs programı değil virüs temizleme programı olmaktadır. Anlık kontrol için yine cihazınızda bir antivirüs kullanmanız gerekir fakat ek olarak temizlik için kapsamlı tarama yapan ComboFix programını kullanmanızı tavsiye ederiz.


  Combofix Full Download

  Combofix Final 14.11.3.1 Full Download indir

   

  Combofix Final 14.11.3.1 Full Download indir

   

   


  Combofix İndir

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: ComboFix, ComboFix full, ComboFix indir, ComboFix download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle