» » Deep Freeze Standard 8.10.020.4579 Full Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Deep Freeze Standard 8.10.020.4579 Full Download indir

  Deep Freeze Standard 8.10.020.4579 Full Download indir

  Deep Freeze Standard 

  Bilgisayar güvenliği kullanıcı için her zaman üst seviye önemli olmaktadır. Bunun için birçok antivirüs programı bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında hepsinin elbet birinin açıkları bulunmaktadır. Açık yoksa bile virüs bulaşması halinde program temizlerken dosyalarınızın eski düzenini kaybettirmektedir. Buda hiçbir işe yaramadığı anlamına gelmektedir. Bu tür durumlar için kesin çözümse Deep Freeze Standard indir olmaktadır.

  Deep Freeze Standard full öncelikle normal kullanıcılar tarafından pek tercih edilmemektedir. Sebebiyse programın bilgisayarı her zaman ilk gün ki haline getirmesi olmaktadır. Bilgisayarınızın hangi haldeyken bilgisayarı aktif ettiyseniz artık işletim sisteminin kurulu olduğu sürücü hep o şekilde olmaktadır. C’ye bir şey yüklemeniz halinde yeniden başlattığınızda tüm veriler gidecektir. Aynı şekilde bir şey sildiğinizde de geri gelecektir. Bu tür çalışma sistemi olması normal kullanıcı için uygun olmaktadır.

  Bu yüzden Deep Freeze kaldırma olarak sorulan sorular olmaktadır. Ancak direk buna başvurmak yerine silinmemesini istediklerinizi D sürücüsüne ve C’den silinmemesi gereken durumlarda bilgisayarı yeniden başlatıp sıfırlattıktan sonra programı pasif hale getirip gerekli eklemeleri yaparak tekrar aktif yapmanızda basit manuel bir çözüm olacaktır. Unutmayın ki bu şekilde her daim ilk günlü temizliğine sahip bir işletim sisteminiz olacaktır.

  Diğer tüm bilgiler Deep Freeze Standard sitesinde yer almaktadır.

  Deep Freeze download ile bu denli korumaya başlayabilirsiniz. Program öyle ki çalıştığı andan sonra sistem dosyalarına bile zarar verilse tek bir reset ile tekrar normal haline dönmektedir. Bu sistemi genellikle birden fazla kullanıcısı olan bilgisayarlarda tavsiye etmekteyiz. Otel, cafe gibi yerlerde müşteriye devamlı açık olan cihazlara Deep Freeze yüklenmesi en mantıklı sistem olmaktadır. Bu şekilde bilgisayar her zaman ilk gün temizliğinde olacaktır. Geçici kullanıcılar tarafından kullanılmasından dolayı da neden silinde gibi durumlar olması da mümkün olmamaktadır. Fakat kişisel bilgisayarınızda da gerekli ayarlamaları yapmanız halinde oldukça kaliteli bir yazılım olmaktadır.


  Deep Freeze İndir

  Deep Freeze Standard 8.10.020.4579 Full Download indir

   

  Deep Freeze Standard 8.10.020.4579 Full Download indir

   

  Deep Freeze Standard 8.10.020.4579 Full Download indir

   


  Deep Freeze Standard Full Download

  Mail.RU

  Şuan İçin Bulunmamaktadır

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Deep Freeze Standard indir, Deep Freeze Standard full, Deep Freeze kaldırma, Deep Freeze download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle