» » Rufus v1.4.12 Full Download indir ( usb format atma )
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Rufus v1.4.12 Full Download indir ( usb format atma )

  Rufus v1.4.12 Full Download indir ( usb format atma )

  Rufus

  İSO dosyaları bazen büyük sorunlara neden olmaktadır. Ancak bunların çözümü konusunda yardımcı programlardan biri Rufus olmaktadır. Rufus sadece USB üzerine iSO yazdırma görevi yapmaktadır. Bunun en önemli işe yarar özelliği ise format işlemlerini direk USB üzerinden yapabilme şansınızın olabilmesi olmaktadır.

  USB’den format atma konusunda öncelik ile iSO formatına sahip bir işletim sistemi kurulum dosyası olmaktadır. Daha sonra o iSO’yu sığdıracak büyüklükte USB bellek gerekmektedir. Yazdıracağınız dosyanın büyüklüğüne göre seçtiğiniz belleği bilgisayarınıza takarak programın görmesini sağlamanız gerekmektedir. Daha sonra yapmanız gereken işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Yazılacak iSO ile USB’yi seçerek format için gerekli flash diski elde edeceksinizdir.

  Rufus indir sayesinde gerçekleştireceğiniz bu olay yardımı ile öncelikle sistem kurulumları sırasında daha hızlı olacaksınızdır. USB’den direk şekilde veri aktarımı gerçekleştiren ana kart kurulumu daha sağlam ve sorunsuz yapacaktır. Bu konuda tavsiyemiz USB belleği direk ana kart üzerinde olan USB soketlerinden birine takarak kurulumu gerçekleştirmeniz olmaktadır. Bilgisayar kasaların ön panellerinde bulunan girişler aktarım sırasında sorunlar çıkarabilmektedir.

  İlk başlangıç sırasında format atma işlemi için ayarlamalar yapılması gerekmektedir. Rufus download sonrası hazırladığınız harici belleği bilgisayarınıza takıp BIOS ayalarında açılışta ilk olarak USB belleğinizi okumasını sağlayacaksınız. Buda direk bilgisayarınızın kuruluma geçmesini sağlayacaktır. Bu işlemin yapılmaması halinde bilgisayarınızın format atılması gerektiğini görmesi oldukça zor olmaktadır.

  Format işlemi tamamlandıktan sonra USB belleğinizi biçimlendirip normal görev olarak kullanmaya devam edebilir ve istediğiniz zaman program sayesinde hızlı kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Cihazınızın bu şekilde kurulum gerçekleştirmesi hem sizin zamandan tasarruf yapmanızı hem de daha sağlıklı bir işletim sistemi kurmanızı sağlamaktadır. Bu şekilde işlemler içinse tavsiye ettiğimiz Rufus programını kesinlikle denemenizi önermekteyiz. İşlemlerinizi kolay bir biçimde yapmanız mümkün olacaktır.


  Rufus Format Atma

  Rufus v1.4.12 Full Download indir ( usb format atma )

   

  Rufus v1.4.12 Full Download indir ( usb format atma )

   

  Rufus v1.4.12 Full Download indir ( usb format atma )

   


  Rufus İndir


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Rufus, USB’den format atma, Rufus indir, Rufus download

  Benzer makaleler:

  • XMedia Recode 3.2.0.1 Full Download indirNormal video dönüştürücü programlarından daha kapsamlı olarak çalışan Xmedia Recode videoyu dönüştürme esnasında sizin yapacağın format haricindeki ayarlamalar ile birlikte yapmaktadır.  
  • PowerISO 6.1 Full Download Serial indiriSO ve farklı kalıplarda olan dosyaları herhangi bir sanal sürücü kullanmadan bilgisayarda istediğiniz bir klasöre çıkarmanız mümkün olmaktadır. Kolay kullanımı ile yapmak istediğiniz işlemleri hızlı
  • K-Lite Codec Pack 10.8 Full DownloadK-Lite Codec Pack media oynatıcı sahibi olarak tüm istediğiniz formatları sorunsuz çalıştırmanız mümkün olmaktadır. K-Lite video oynatıcı ile alt yazılı olan filmleri dahi sorunsuz izleyebilirsiniz.
  • Windows 7 Sp1 Türkçe Tüm Sürümler 11In 1 AIO Full indirWindows 7'ye ait olan 6 farklı sürümün 32 ve 64 bit olan çeşitlerine ulaşmanız mümkün olmaktadır. Sisteminize en uygun olduğunu düşündüğünüz sürümün kurulumunu hızlı bir şekilde yapmanız mümkün
  • Rufus indir (v1.4.10)Rufus, ön yüklenebilir usb (bootable usb) sürücüleri oluşturabileceğiniz, kullanımı bir hayli basit olan küçük boyutlu ve herhangi kurulum gerektirmeyen bir programdır.  
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle