» » SimpleTV 2023 Full Download İndir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  SimpleTV 2023 Full Download İndir

  SimpleTV 2023 Full Download İndir

  SimpleTV 2023

   

  İP üzerinden TV izleme imkanı sunan SimpleTV 2023 sizler birçok imkan sunmaktadır. Kaliteli bir şekilde TV izleme şansı sunan program sayesinde direk internet veri akışı haricinde İpTV sistemi kullanıldığı için donmadan izleme şansınız bulunmaktadır. İzleme kapasitesi de oldukça yüksek olan programda birçok kod ile ek izlemeler yapmak mümkün olmaktadır. Öncelikle aşağıda yer alan indirme linklerinden birini kullanarak programı indirmeniz gerekmektedir.

  SimpleTV 2023 indirme işlemleri daha sonrası kuruluma geçmek için dosyada yer alan kurulumu yönetici olarak çalıştırma yetkisi vermeniz gerekmektedir. Windows birçok zaman bazı programlara izin vermemektedir. Bu olayı atlamamanız içinde kurulum sırasında sağ tık ile yönetici olarak çalıştır demeniz gerekmektedir. Bu işlem kurulum işlemine sorunsuz şekilde geçmenizde yardımcı olacaktır.

  SimpleTV 2023 kurulumu daha sonra otomatik olarak başlayacaktır. Klasik olarak her program kurulumda olduğu gibi ileri butonlarına basıyorsunuz. Kurulum ilk olarak Rusça olarak başlamaktadır. İleriye bastıktan sonra masaüstünde bir hızlı başlatmaya yarayacak kısa yolun yapılıp yapılmayacağına karar vermeniz gerekir. Eğer masaüstünüzde kısa yol istemiyorsanız buradaki tiki kaldırabilirsiniz. Programlar bölümünden programı açma şansınız bulunmaktadır.

  Kurulum sonrası direk açılmayı isteyip istemediğinizi soracaktır. Ancak bunu ret ederek çıkıp yine yönetici olarak çalıştır demeniz gerekmektedir. SimpleTV kodları girerek izleme yapabileceğiniz kurulumuna çok az bir adım kalmış bulunmaktadır. Dil seçimini İngilizce olarak değiştir dedikten sonra karşınıza gelen seçenekten ikincisini seçip sonra çıkan güncelleme ve play list tekliflerini ret etmeniz halinde programınız artık açılacaktır.

  Program içerisinde Rusya kanalları ekli olarak gelmektedir. Aşağıda yer alan videoda nasıl yeni kanallar ekleyebileceğiniz görüntülü olarak eklenmiş bulunmaktadır. Bu anlatımı detaylı bir şekilde izleyerek kanallarında kurulumunu yapmanız mümkün olmaktadır. Ayarlar sonrası artık Türk kanallarına sahip olabilirsiniz. Lig TV gibi birçok kanalı tek tek yayınlarınızı ekleyip kendi TV kanal listenizi eklemeniz mümkündür.

   SimpleTV 2023 Kodları Linkleri


  SimpleTV 2023 Full Download İndir

   

  SimpleTV 2023 Full Download İndir

   

  SimpleTV 2023 Full Download İndir

   


   SimpleTV 2023 Full Download
  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: SimpleTV 2023, SimpleTV 2023 indirme, SimpleTV 2023 kurulumu, SimpleTV kodları

  Benzer makaleler:

  • Wifi Şifre Kırma Programı Dumpper Full Download indir         Kablosuz İnternet şifresi kırmaya yarayan Dumpper wifi ağı şifresi çözümlemekte. Programın kullanımı ile alakalı detayları konumuzda yer alırken indirme linki de
  • VirtualBox 4.3.2 Final Download indirİstediğiniz sanal işletim sistemini kurmada yardımcı olan Virtualbox indirme konumuzun detayında yer almaktadır. İndirme linkleri ile virtualbox programına sahip olarak işlerinizi kolay halletmeniz
  • SimpleTv 2015 TurkishSimpleTV ile birbirinden farklı türlerde HD film, belgesel, müzik ve birbirinden çeşitli birçok kanalı çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz.
  • TuneIn Radio Pro v12.8 Android Full Apk indirAndroid telefonların bir çoğunda radyo bulunmamaktadır. İnternet aracılığı ile radyo dinlemenizi sağlayan Tunein radyo kullanıcılarına 4 milyondan fazla kanal sunumu yapmaktadır.      
  • SimpleTv Canlı İzle indirCanlı televizyon izleme ve bunun gibi birçok ek özelliğe sahip Simple TV izleme sizlere farklı sistemi ile sunulmaktadır. Birçok ek özelliği ile keyifli bir şekilde izlemeniz mümkün olmaktadır.
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle