» » CPUID CPU Z 1.71Full Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  CPUID CPU Z 1.71Full Download indir

  CPUID CPU Z 1.71Full Download indir

   

  Cpuid CPU Z

   

  Bilgisayar içerisinde bulunan parçaların her birinin detaylı özellikleri bulunmaktadır. Bunlar göz ile bakılarak bulunacak türde olmamaktadır. Bu konuda sizlere CPU-Z yardımcı olmaktadır. Kullanılan program sayesinde bilgisayar üzerinde yer alan tüm donanımlar hakkında detaylı bilgi almanız mümkün olmaktadır. Bu sayede yaşanacak sorunlara karşı daha tedbirli olmanız mümkün olmaktadır.

  Cpuid CPU Z kasa içerisinde takılı olan cihazın detaylı marka ve model bilgilerini öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Sisteminize ait tüm özellikleri öğrenmek için kullanacağınız bu program kurulum sonrası otomatik olarak sizlere tüm bilgileri aktarmaktadır. Bu tarz hizmet verene birçok farklı program bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında en çok kullanılanı ve profesyonel olanı Cpuid CPU Z indir olmaktadır.

  Programın en iyi özelliklerinden biriyse kurulum gerektirmeden de kullanabiliyor olması olmaktadır. Portable tarzında direk exe açılışı yaparak programı kullanmanız mümkün olmaktadır. Öncelikle program her program hakkında detaylı bilgiler sunabilmektedir. Sadece işlemci kategorisinde marka, model ve pin sayısına kadar detaylı bilgileri sunmaktadır. Ve işlemci ile alakalı tüm detaylar detaylı olarak sadece bir sekmede toplanmış bulunmaktadır. Diğer parçalarda aynı şekilde farklı sekmeler altında toplanmış bulunmaktadır. Ayrıca veri işlem hızları gibi detayları da incelemeniz mümkün olmaktadır. İşlemcinin anlık olarak yapılan işlemler sırasında gördüğünde verilen program tarafından sunulmaktadır. Bu ve bunun gibi detaylı bilgileri programın CPU sekmesinde görmeniz mümkün olmaktadır.

  Cpuid CPU Z full download indir ile bu tarz 7 sekmede bilgisayarınızda yer alan tüm gelişmeleri görmeniz mümkün olmaktadır. İşlemci, Cache, Anakart, Ram ve grafik kartı hakkında model ve tür bilgileri haricinde seriye kadar tüm detayları öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Parçaların anlık hız bilgilerini de görmeniz mümkündür.

  Program genellikle oyun kullanıcıları tarafından bilgisayarını kontrol etmek isteyenler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca bunun haricinde format sonrası drevirların bulunmasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca program içerisinde kullanılan kısa yollarda bulunmaktadır. F5 tuşu ile programda yer alan bilgilerin ekran görüntüsünün kopyasının alınması bunlardan biri olmaktadır. Cpuid CPU Z download geniş bir arşive sahip olmasına nedeni ile tüm parçalar hakkında detaylı bilgi verebilmektedir.

   

  Cpuid CPU Z Download  CPUID CPU Z 1.71Full Download indir

   

   

   

  CPUID CPU Z 1.71Full Download indir

   

  CPUID CPU Z 1.71Full Download indir

   

  Cpuid CPU Z Tek Link   

      

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Cpuid CPU Z, Cpuid CPU Z indir, Cpuid CPU Z full download indir, Cpuid CPU Z download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle