» » VirtualBox 4.3.2 Final Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  VirtualBox 4.3.2 Final Download indir

  VirtualBox 4.3.2 Final Download indir

   

  Oracle Virtualbox

  Sanal işletim sistemleri her zaman lazım olmaktadır. Farklı nedenler doğrultusunda ihtiyaç duyulduğunda kurulması gerektiğinde tek bilinen kaliteli program ise VirtualBox olmaktadır. Kullanıcıya her türlü işletim sitemin kullanımı sunan program ile kullanmadığınız işletim sistemi olması mümkün olmamaktadır. Sanal işletim sistemi sayesinde bilgisayarınızdan bağımsız bir bilgisayara daha sahip olmaktasınız. Bu sayıyı artırmanız da mümkün olmaktadır. Ayrıca devamlı olarak güncellenmeye devam eden program yeniliğini de korumayı başarmaktadır.

  Peki, sanal bilgisayar kurma ne işinize yarayacak? Öncelikle bilgisayar performansınızı azaltmamış olacaksınız. Sürekli karşılaştığınız yeni programlarını denemek istiyorsunuz fakat onun yanında gelen mini programlar nedeni ile bilgisayara verilen zararlar haricinde indirme yaparken casus yazılımlar ile karşılaşma riskleri bulunmaktadır. Ayrıca beğenmeyip kaldırmak istediğinizde bilgisayarınızda o programa ait kalıntılar kalmış bulunmaktadır. Bu durumda sanal işletim sistemi size yardımcı olmaktadır. VirtualBox full download ile öncelikle programa uygun işletim sistemini ya da istediğiniz işletim sistemini seçerek kurulum yapıyorsunuz. Bir kere kurduğunuz sanal bilgisayarı normal bilgisayar açıyor gibi programa girip aktif ederek devamlı kullanma şansınız bulunmaktadır. İstediğiniz tekrar tamamen silip yenisini kurma şansınızda bulunmaktadır. İsterseniz birden fazla işletim sistemi kurarak farklı çalışma planı gerçekleştirebilirsiniz.

  Bu güvenliğin yanı sıra birçok farklı işletim sistemi bulunmaktadır. VirtualBox indir sonra merak ettiğiniz her işletim sistemini ana bilgisayarınızı koruyarak kullanma şansınız bulunmaktadır. Kullanım olarak İngilizce olsa dahi birçok görsel anlatımı bulunması sebebi ile kolay bir şekilde çözme şansınız bulunmaktadır. Bu neden ile ufak bir araştırma sonucunda program ile alakalı tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.

  Linux, Ubuntu, Mac, Windows ve daha birçok işletim sistemini program ile kurmanız mümkün olmaktadır. VirtualBox kurulumu oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Aşağıda yer alan linkler yardımı ile indirdikten sonra seçenekleri okuyarak kurulum yapabilirsiniz. Kurulum sonrası sanal işletim sistemlerinin kurulacağı yere seçebilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz güvenliğiniz için kesinlikle öncelikle sanal işletim sisteminde testler yapmanız olmaktadır. Yapılan test ve kontroller sonrası ana bilgisayarda ihtiyaç duyduğunuz bir uygulama ise kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Oracle VirtualBox kullanımı ile farklı birçok iş kolaylaştırmakta kullanılabilmektedir. Genel olarak sadece sanal işletim sistemi olarak görülse de birçok kullanıcı için işlerini kolaylaştıran ekstra özellikle bir yazılım olmaktadır.

   

  Virtualbox İndir

   

  VirtualBox 4.3.2 Final Download indir

   

  VirtualBox 4.3.2 Final Download indir

   

  VirtualBox 4.3.2 Final Download indir

   

  VirtualBox 4.3.2 Final Download indir

   

  VirtualBox 4.3.2 Final Download indir

   

   

  Virtualbox Download


   


   


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: sanal bilgisayar kurma, VirtualBox full download, VirtualBox indir, Oracle VirtualBox

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle