» » SpyHunter 4.17.6.4336 Full Download Crak idnir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  SpyHunter 4.17.6.4336 Full Download Crak idnir

  SpyHunter 4.17.6.4336 Full Download Crak idnir

   

  SpyHunter Full Download 


   

  Casus yazılımı olarak bilinen bazı virüs programları özel tarama sonucunda bilgisayarınızda yer alan birçok sorunu halletmektedir. Ancak piyasada yer alan birçok virüs programı ve casus yazılımı programları kullanıcıya sırf lisans aldırmak amacı ile sorun bulduk ancak temizlemek için lisans alın tarzında teklifler yapmaktadır. SpyHunter indir olarak tanıtacağımız program size tam sürüm olarak sunulmaktadır. Ancak ücretsiz versiyonu dahi kullanıcılara oldukça tam korumalı kontrol şansı vermektedir. Buna ek olarak tam sürüm sahibi olmanız tam anlamı ile korunmanızı göstermektedir.

  SpyHunter full indir özellikle bilgisayarı sade olarak kullananlar için tavsiye edilmektedir. Cihaz üzerinde bulunan gereksiz görülen ve tehlikeli görülen yazılımlar tamamen temizlemektedir. Profesyoneller içi kötü yanı ise bilgisayarda lazım olan bir exe’nin bile program tarafından bir tehdit olarak görünüp silinmesi olmaktadır. Program yapacağı temizleme sonrasında bilgisayarda ona ait herhangi bir ek bırakmayacak şekilde kaldırma işlemini sona erdirmektedir. Bu sayede ona bağlı olarak kurulan birçok kötü yazılım da temizlenmiş bulunmaktadır. Sürekli güncel olması nedeni ile daimi olarak yeni gelen tehditlere dahi koruması tam olarak bulunmaktadır.

  Aşağıda yer alan SpyHunter crack olarak hazırlanmış dosya tam sürüm olarak kullanmanıza şans vermektedir. Çeşitli yorumcular tarafından incelenen program her zaman için tam olarak kullanıcıları mutlu etmiş bulunmaktadır. Daima kendisini güncelleyerek ücretsiz kullanıcılarına dahi güncelleme göndermeye devam SpyHunter’ın bir diğer büyük farkı ise farkında olmadan bir programın yanında yüklenmiş program olmamasıdır. Bu neden ile verdikleri hizmet ile büyümeye devam etmektedirler.

  Geniş veri tabanı ile her türlü saldırıya karşı koruması bulunan SpyHunter bilgisayarlarında bulunan crackli kurulumları da virüs olarak görebilmektedir. Bu neden ise sisteminizi hızlandırmak için kullanacağınız programın yanlış olan dosyaları silmemesi için gerekli önlemleri almanız gerekmektedir. Bilgisayar her yeniden başlatıldığında otomatik tarama gerçekleşecektir. Buda cihazınızın daimi olarak korunduğunu göstermektedir.

  Görsel olarak oldukça iyi olan virüs temizleme programı öncelikle kendi güncellemesini ve sistemde var olan programların güncellemesini kontrol eder. Daha sonra sistem dosyaları da olmak üzere tüm klasörleri tek tek kontrol eder ve tarayıcılarında çerezlerini kontrol ederek kötü yazılım araması gerçekleştirir. Arama sonucunda bilgisayarınızın tam anlamı ile korunmasını sağlamaktadır.

   

  SpyHunter İndir

   

  SpyHunter 4.17.6.4336 Full Download Crak idnir

   

  SpyHunter 4.17.6.4336 Full Download Crak idnir

   

  SpyHunter 4.17.6.4336 Full Download Crak idnir

   

  SpyHunter 4.17.6.4336 Full Download Crak idnir

   


  SpyHunter Serial İndir

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: SpyHunter indir, SpyHunter full indir, SpyHunter crack, virüs temizleme programı

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle